PARTNER PORTALU

Fundusz inwestuje z myślą o firmach i... studentach

Fundusz Mieszkań na Wynajem kupił budynek znajdujący się w Warszawie w dzielnicy Bielany. W pierwszym kwartale 2017 roku do najemców trafi 229 lokali do wynajęcia.

Autor: HouseMarket.pl 14 grudnia 2015 10:20

W budynku położonym przy ul. Przy Agorze 24/26 znajdą się lokale mieszkalne o powierzchni od 31,61 do 76,98 mkw., w tym 27 mieszkań jednopokojowych, 176 dwupokojowych oraz 26 trzypokojowych. Wszystkie będą wykończone „pod klucz” oraz będą posiadać wyposażone w meble i sprzęt AGD kuchnie a także łazienki. W każdym mieszkaniu zaplanowano szafy ubraniowe. W budynku przewidziano również 10 lokali usługowych do wynajęcia.

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Bielany, 8 km od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego. Nowa inwestycja Funduszu to również idealna lokalizacja dla studentów pobliskich uczelni: Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Akademii Wychowania Fizycznego oraz Papieskiego Wydziału Teologicznego.

Najemcy korzystający z usług Funduszu Mieszkań na Wynajem będą mogli wynająć miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórkę lokatorską. Swoją ofertę fundusz kieruje również do firm, chcących wynająć mieszkania dla swoich pracowników lub w celu prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

- Nasza inwestycja w dzielnicy Bielany to przykład lokalizacji spełniającej wymogi osób pracujących w centrum Warszawy - podróż metrem trwa zaledwie ok. 18 minut, jak również rodzin z dziećmi i tych, którzy cenią sobie możliwość rekreacji blisko miejsca zamieszkania - mówi Ryszard Słowiński, prezes zarządu BGK Nieruchomości. - Fundusz Mieszkań na Wynajem oferuje kompleksową i unikalną na polskim rynku usługę najmu, a jej przewagę nad innymi stanowi między innymi wsparcie dla najemcy świadczone przez Centrum Obsługi Klienta i zarządcę budynku.

Fundusz Mieszkań na Wynajem jest w trakcie przygotowywania kolejnych inwestycji, w których znajdą się mieszkania zarówno dla indywidualnych najemców, jak i dla firm. W chwili obecnej zakontraktowano już inwestycje zlokalizowane w Warszawie w dzielnicach Mokotów, Żoliborz, Praga Południe oraz w Krakowie, Poznaniu i w Katowicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych