PARTNER PORTALU

Fundusz Mieszkań na Wynajem umacnia pozycję we Wrocławiu

Fundusz Mieszkań na Wynajem przekazuje najemcom kolejną nieruchomość we Wrocławiu. Inwestycja oferuje najemcom nowoczesne mieszkania wykończone w standardzie „pod klucz”.

Autor: housemarket.pl 12 października 2017 13:32

Wrocław jest jedną z najszybciej  rozwijających się polskich metropolii, która odnotowuje ciągły wzrost wskaźników ekonomicznych. Stolica Dolnego Śląska przyciąga nowych mieszkańców atrakcyjnym rynkiem pracy i dobrymi warunkami życia. Dlatego Fundusz Mieszkań na Wynajem zdecydował się rozszerzyć swoją ofertę w tym mieście. Pierwsza inwestycja Funduszu położona w ścisłym centrum Wrocławia - przy ulicy Dąbrowskiego 40 cieszy się zainteresowaniem klientów. Niemal wszystkie spośród 118 mieszkań zostały już wynajęte.

Profesjonalny najem zapewniający stabilizację i bezpieczeństwo to nadal rzadkość na rynku nieruchomości w Polsce – podkreśla Magdalena Miązek, dyrektor biura zarządzania najmem BGK Nieruchomości S.A. – Dlatego Fundusz przedstawia najemcom ofertę, która zapewnia klientom nie tylko możliwość zameldowania się w wynajmowanym lokalu, ale także gwarancję stabilnej umowy. Najem długoterminowy to także doskonała alternatywa dla tych, którzy nie chcą decydować się na kilkudziesięcioletnie obciążenie kredytem hipotecznym na zakup własnego M.

Wszystkie lokale są wyposażone w wysokiej jakości meble i sprzęt AGD w kuchniach i łazienkach, a także szafy ubraniowe i oświetlenie. Funkcjonalność zapewnia wygodny rozkład pomieszczeń z podziałem na strefę dzienną i nocną, co poprawia komfort w codziennym użytkowaniu. Dodatkowym atutem są balkony we wszystkich mieszkaniach.

- We wszystkich naszych inwestycjach pełnią  dyżury administratorzy, a do dyspozycji lokatorów jest także 24 godzinny helpdesk – zaznacza Magdalena Miązek. 

Nowa wrocławska lokalizacja oferuje 128 mieszkań o metrażach od 28 mkw do 68 mkw, a także miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Nieruchomość przy ulicy Zakładowej zlokalizowana jest w sąsiedztwie nabrzeża głównej odnogi rzeki Odry czyli atrakcyjnym miejscu spacerowym i rekreacyjnym,  a jednocześnie doskonale skomunikowanym z centrum Wrocławia. Jest to okolica bogata w infrastrukturę handlowo-społeczną.

Na terenie nowego osiedla znajdują się sklepy, restauracje, przychodnie lekarskie, a także szkoła i przedszkole. W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowany jest kompleks nowoczesnych biurowców – Promenady Business Park, dzięki czemu jest to idealne miejsce do zamieszkania i pracy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych