PARTNER PORTALU

Fundusz Mieszkań na Wynajem zainwestował w drugi projekt w Poznaniu

Do tej pory Fundusz Mieszkań na Wynajem oferował 124 mieszkania w Poznaniu przy ul. Saperskiej. Dzięki nowej inwestycji przy ulicy Czarnieckiego fundusz zaoferuje łącznie blisko 300 mieszkań w tym mieście.

Autor: HouseMarket.pl 16 lutego 2016 15:04

Poznań jest kolejną po Krakowie lokalizacją, w której Fundusz Mieszkań na Wynajem zamierza w tym roku udostępnić mieszkania najemcom. Ponad 150 nowych lokali gotowych będzie do wynajęcia w IV kwartale 2016 r.

W budynku przy ul. Czarnieckiego znajdować się będą 52 lokale jednopokojowe, 67 dwupokojowych oraz 32 trzypokojowe. Dodatkowo, dla najemców firmowych Fundusz udostępni 664 m2 powierzchni handlowo-usługowej.

Druga inwestycja w Poznaniu stanowi w szczególności wygodną lokalizację dla studentów. W najbliższym otoczeniu budynku znajduje się aż 6 uczelni wyższych, w większości oddalonych o niespełna 2 km; Akademia Ekonomiczna - Collegium Altum (1,6 km), Uniwersytet Ekonomiczny (1,9 km), Akademia Muzyczna (2 km), Politechnika Poznańska (około 2,1 km), Uniwersytet Medyczny (2,2 km), Uniwersytet Artystyczny (2,5 km). Fundusz wychodzi naprzeciw sytuacji studentów, m.in. umożliwiając im weryfikację finansową poprzez rodziców.

Oferta Funduszu jest również bardzo dobrą propozycją dla firm szukających mieszkań dla swoich pracowników lub w celu prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.  

- Propozycja funduszu spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony najemców i tym samym odpowiada ona zapotrzebowaniu obecnym na rynku. Kolejna inwestycja jest dobrą propozycją dla ludzi aktywnych oraz rodzin, chcących wynająć nowe mieszkanie o dobrym standardzie, oraz związać się z pewnym, instytucjonalnym najemcą, który zapewni stabilność i bezpieczeństwo umowy. Jednocześnie, zgodnie ze strategią Funduszu budynek położony jest w dobrej lokalizacji pod kątem komunikacyjnym. Położenie nieruchomości pozwala zarówno na szybki dojazd do centrum miasta, także komunikacją miejską, oraz sprawne dostanie się do głównej drogi wyjazdowej z miasta – autostrady A2 która oddalona jest o 5 km - mówi Ryszard Słowiński, prezes zarządu BGK Nieruchomości.

Wszystkie lokale, oferowane przez Fundusz Mieszkań na Wynajem, są wykończone „pod klucz” i gotowe do zamieszkania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych