PARTNER PORTALU

Gdańska 141 odsłania elewację. Mieszkania w Łodzi na ostatniej prostej

Grafit, szarość i biel to dominujące barwy elewacji Gdańskiej 141. W łódzkiej inwestycji Profit Development trwają prace wykończeniowe.

Autor: HouseMarket.pl 14 września 2016 14:33

Inwestycja przy ulicy Gdańskiej 141 jest siódmym projektem mieszkaniowym realizowanym przez Grupę Profit Development w Łodzi.

Jest to budynek wielorodzinny, o 7 kondygnacjach mieszkalnych z trzema klatkami schodowymi obejmujący łącznie 135 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach, dających duże możliwości aranżacyjne. W ofercie dewelopera klienci znajdą mieszkania jednopokojowe z wyodrębnionymi kuchniami o powierzchni od ok. 32 mkw., mieszkania dwupokojowe o powierzchniach od 32 do 54 mkw. oraz mieszkania trzypokojowe o powierzchniach od 57 do 64 mkw. Wszystkie lokale posiadają duże balkony lub loggie.

Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano dwupoziomowe mieszkania o zróżnicowanych rozkładach, których dodatkowym atutem będą w duże tarasy. Dla wygody mieszkańców w części podziemnej budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy, a w parterze budynku znajdą się lokale usługowe oraz pomieszczania na rowery. Wszystkie kondygnacje połączono z poziomem garażu podziemnego cichobieżną windą.

Budynek zaprojektowano w kształcie przypominającym literę C, co pozwoliło na wygospodarowanie od strony południowej wewnętrznego dziedzińca, przeznaczonego do dyspozycji mieszkańców, dziedziniec obsadzony będzie zielenią.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych