PARTNER PORTALU

Gdańska 144 już na fundamentach

Profit Development zakończył etap budowy związany z płytą fundamentową budynku Gdańska 144 w Łodzi.

Autor: HouseMarket.pl 27 listopada 2015 12:37

Przez najbliższe miesiące będą trwały prace związane z wznoszeniem garażu podziemnego. W styczniu 2016 roku zostaną zakończone prace w zakresie tzw." stanu zerowego" budynku.

Do 2017 roku Profit Development planuje wybudować pierwszy budynek liczący 7 kondygnacji i 135 mieszkań. Powierzchnia mieszkań jednopokojowych z wyodrębnionymi kuchniami liczyć będzie min. 32 mkw., mieszkania dwupokojowe - od 32 do 54 mkw., natomiast trzypokojowe - od 57 do 64 mkw. 

Wszystkie lokale posiadają duże balkony lub loggie. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano dwupoziomowe mieszkania o zróżnicowanych rozkładach, których dodatkowym atutem będą w duże tarasy. Dla wygody mieszkańców w części podziemnej budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy, a w parterze budynku znajdą się lokale usługowe oraz pomieszczania na rowery. Wszystkie kondygnacje połączono z poziomem garażu podziemnego cichobieżną windą. Dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w budynku przewidziano monitoring oraz ochronę. Budynek Gdańska 141 zaprojektowano w kształcie przypominającym literę C, co pozwoliło na wygospodarowanie od strony południowej wewnętrznego dziedzińca, przeznaczonego do dyspozycji mieszkańców, dziedziniec obsadzony będzie zielenią.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych