PARTNER PORTALU

Gdańska 144 już na fundamentach

Profit Development zakończył etap budowy związany z płytą fundamentową budynku Gdańska 144 w Łodzi.

Autor: HouseMarket.pl 27 listopada 2015 12:37

Przez najbliższe miesiące będą trwały prace związane z wznoszeniem garażu podziemnego. W styczniu 2016 roku zostaną zakończone prace w zakresie tzw." stanu zerowego" budynku.

Do 2017 roku Profit Development planuje wybudować pierwszy budynek liczący 7 kondygnacji i 135 mieszkań. Powierzchnia mieszkań jednopokojowych z wyodrębnionymi kuchniami liczyć będzie min. 32 mkw., mieszkania dwupokojowe - od 32 do 54 mkw., natomiast trzypokojowe - od 57 do 64 mkw. 

Wszystkie lokale posiadają duże balkony lub loggie. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano dwupoziomowe mieszkania o zróżnicowanych rozkładach, których dodatkowym atutem będą w duże tarasy. Dla wygody mieszkańców w części podziemnej budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy, a w parterze budynku znajdą się lokale usługowe oraz pomieszczania na rowery. Wszystkie kondygnacje połączono z poziomem garażu podziemnego cichobieżną windą. Dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w budynku przewidziano monitoring oraz ochronę. Budynek Gdańska 141 zaprojektowano w kształcie przypominającym literę C, co pozwoliło na wygospodarowanie od strony południowej wewnętrznego dziedzińca, przeznaczonego do dyspozycji mieszkańców, dziedziniec obsadzony będzie zielenią.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych