PARTNER PORTALU

Gdański Brabank zmienia oblicze

Okolice Brabanku nad brzegiem Motławy zmieniają swoją funkcję. Tuż obok Muzeum II Wojny Światowej powstaje osiedle apartamentów Brabank.

Autor: HouseMarket.pl/gazeta.pl 07 czerwca 2016 14:27

Osiedle Brabank powstaje na terenie, na którym mieściła się stocznia remontowa, specjalizująca się w naprawie kadłubów statków. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do budynków jesienią. W trzech sześciopiętrowych obiektach, które zbudował Invest Komfort, powstało 141 mieszkań.

Deweloper zaplanował  strefowane na część dzienną i nocną penthouse'y o powierzchni powyżej 100 m kw. oraz apartamenty z salonami o wysokości dwóch kondygnacji. Mieszkania położone na ostatnim piętrze posiadać będą powiększone tarasy.

Apartamenty o powierzchniach od 45 do 120 mkw. mają ponadstandardową wysokość, powiększone okna oraz przeszklenia witrynowe przy balkonach i tarasach w części dziennej.

Brabank będzie posiadać prywatną strefę fitness z siłownią oraz sauną suchą i parową.

Dla rejonu Stare Miasto-Brabank sporządzany jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, by umożliwić powstanie dalszych etapów osiedla. Invest Komfort planuje w tym miejscu kolejne budynki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych