PARTNER PORTALU

Gdański Harward. Nowe mikroapartamenty akademikowe w Trójmieście

Metropolitan Investment realizuje Gdański Harward w centrum ośrodka akademickiego w Gdańsku. Projekt obejmuje modernizację byłego akademika w nowoczesne mikroapartamenty.

Autor: HouseMarket.pl 21 marca 2017 11:38

W budynku ma powstać 60 lokali z własnymi łazienkami i aneksami kuchennymi. Decyzja o warunkach zabudowy daje możliwość wyodrębnienia oddzielnych lokali użytkowych z księgami wieczystymi. Z tego powodu mikroapartamenty realizowane są w wariancie lokali usługowych, a atrakcyjność obiektu i bezpieczna lokata kapitału gwarantują stopę zwrotu z inwestycji w wysokości min. 7 proc. w skali roku, a w przypadku zwrotu z inwestycji powyższej wartości 7 proc. – dodatkowe 50 proc. z nadwyżki.

- Gdański Harward jest projektem, który stanowi ogromny potencjał segmentu nieruchomości komercyjnych – komentuje Łukasz Włodarczyk, prezes zarządu Metropolitan Investment. - Doskonała lokalizacja w głównym ośrodku akademickim i w jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów miast oraz wzrastająca liczba studentów zagranicznych czyni inwestycję atrakcyjną zarówno z punktu widzenia przyszłego najemcy, jak i inwestora – dodaje.

Zakup niewielkich metrażowo apartamentów to doskonała lokata kapitału zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. W celu zmaksymalizowania zysku zespół Metropolitan Investment, wyspecjalizowany w usługach doradztwa biznesowego, pomaga w wyborze odpowiedniego apartamentu i zajmuje się wynajmem lokalu, bez konieczności angażowania właściciela.

Trójmiasto staje się coraz bardziej atrakcyjną metropolią i dużym ośrodkiem akademickim. Rocznie przybywa około 30 tysięcy studentów z Polski i zagranicy. Łatwy dostęp do oferowanych przez miasto rozrywek, bliskość komunikacji miejskiej i awangardowy styl inwestycji sprawia, że młodzi ludzie coraz chętniej decydują się na wynajem mikroapartamentów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych