PARTNER PORTALU

Gdańskie osiedla Inpro w ostatniej fazie budowy

Inpro realizuje już ostatnie etapy inwestycji Wróbla Staw Mieszkania i Wróbla Staw Domy w Gdańsku Jasieniu. W ofercie pozostało 114 mieszkań i 15 domów.

Autor: HouseMarket.pl 18 czerwca 2015 11:00

Wróbla Staw Mieszkania oraz Wróbla Staw Domy, położone w malowniczej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie w doskonałej lokalizacji pozwalającej na szybki dojazd do aglomeracji miejskiej. 

Osiedle Wróbla Staw Mieszkania składa się z czternastu trzy i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Niska zabudowa inwestycji powoduje, że budynki nie konkurują z otaczającą jej przyrodą. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki. Zaletą osiedla są mieszkania dwupoziomowe, nieczęsto spotykane w budynkach mieszkalnych.

W ramach nowej inwestycji powstaną piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa. W aktualnej ofercie znajduje się 114 mieszkań, w tym 11 lokali gotowych do odbioru z ukończonego już trzeciego etapu. Zakończenie realizacji drugiego etapu inwestycji przewidziane jest na 30.09.2015 r., natomiast ukończenie pierwszego etapu planowane jest 30.12.2015 r. Powierzchnia mieszkań wynosi od 33,14 mkw. do 96,94 mkw. Ich cena zaczyna się od 4,6 tys. zł netto za mkw. Mieszkania w ramach inwestycji są objęte programem dopłat Mieszkanie dla Młodych.

Osiedle Wróbla Staw Domy składa się  łącznie z 84 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Każdy z budynków będzie posiadał garaż oraz ogródek. Dodatkową korzyścią są kolektory słoneczne uwzględnione w standardzie wyposażenia. Domy objęte są pięcioletnią gwarancją. W aktualnej ofercie znajduje się 15 domów, w tym po dwa domy z ukończonych już etapów C i D. Zakończenie realizacji etapu H przewidziane jest na 30.05.2016 r. Powierzchnia domów wraz z garażem, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, wynosi od 139,8 mkw. do 166,3 mkw. Powierzchnia działek, na których postawione są domy, wynosi od 337 mkw. do 917 mkw. Ceny domu z działką zaczynają się od 815 tys. zł brutto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych