PARTNER PORTALU

Gdańskie osiedle Botanika prawie gotowe

Dwuetapowy projekt o nazwie Botanika, który Pomorskie Domy realizują od maja 2016 roku, jest już niemal gotowy. Budynek przygotowany w ramach I etapu (16 mieszkań) został oddany do użytku na początku 2017 roku, obecnie trwają prace nad ukończeniem drugiego budynku.

Autor: HouseMarket.pl 19 kwietnia 2017 15:21

– Botanika II będzie gotowa w lipcu tego roku, będzie liczyć łącznie 13 mieszkań – wyjaśnia Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Także i tu większość lokali zostało już sprzedanych, do nabycia pozostały jednak dwa wyjątkowo ciekawe dwupoziomowe apartamenty. –To prawdziwe perły w tej inwestycji, mieszkania naprawdę nieszablonowe, o ogromnym potencjale aranżacyjnym. Każde z nich ma swoją własną antresolę oraz dwa piękne tarasy rekreacyjne. Dodatkowo, do każdego z lokali przypisana jest praktyczna komórka lokatorska, za niewielkie pieniądze można też nabyć dodatkowo miejsce parkingowe na grodzonym terenie przed budynkiem – dodaje szef sprzedaży Pomorskich Domów.

Dodajmy na koniec, że z początkiem marca br. inwestor rozpoczął budowę kolejnej inwestycji na terenie gdańskiej Osowej – projekt Meritum. Będzie to dwuklatkowy budynek z 32 mieszkaniami, który ma zostać oddany do użytku w II kwartale 2018 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych