PARTNER PORTALU

Gdyńskie osiedle Invest Komfort na ostatniej prostej

Trwają prace na budynku X osiedla Komandorskie Wzgórze w Gdyni. To jeden z ostatnich etapów inwestycji realizowanej przez Invest Komfort.

Autor: HouseMarket.pl 21 lipca 2015 09:35

Budynek zostanie oddany do użytku w III kwartale 2016 roku.

W ofercie Komandorskiego Wzgórza pozostały dwa ostatnie budynki. Nowy, sześciopiętrowy budynek X znajduje się na skraju osiedla i to właśnie ten etap jest najlepiej skomunikowany, wygodą dla przyszłych mieszkańców będzie także jego bliskość do osiedlowych lokali handlowo-usługowych, które znajdują się również na parterze budynku. Z kolei gotowy do zamieszkania budynek B zlokalizowany jest w północnej części osiedla tuż przy parku, pozostając jego integralną częścią. Wysokość od 8 do 11 pięter, gwarantuje mieszkańcom piękne widoki na osiedlową zieleń, panoramę miasta, a nawet morze. W ofercie dostępne są mieszkania 1 - 4-pokojowe od 31 do 98 metrów kwadratowych.

Osiedle realizowane przez Invest Komfort tworzy 12 budynków wielorodzinnych oraz 58 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Osiedle, charakteryzuje się urozmaiconą architekturą, nawiązującą w swojej stylistyce do modernistycznej zabudowy Gdyni, harmonijnie wkomponowanych w zielone otoczenie. Wyróżnia się licznymi punktami handlowo-usługowymi znajdującymi się na jego terenie. Obecność sklepów i różnorodnej oferty usługowej są istotnym udogodnieniem dla mieszkańców, bo wpływają na komfort robienia codziennych zakupów oraz pozwalają zaoszczędzić czas i energię.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych