PARTNER PORTALU

Geo powiększa ofertę sprzedażową mieszkań

Geo startuje ze sprzedażą mieszkań w inwestycji Kwiatowa Równina w Krakowie. Deweloper oferuje 68 mieszkań o metrażach od 27,79 do 81,35 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 21 maja 2015 13:06

Grupa Deweloperska Geo rozpoczęła sprzedaż mieszkań w ramach nowo powstającej inwestycji Kwiatowa Równina. Z tej okazji Geo zorganizuje również Dni Otwarte, które odbędą się 23 maja br. w mieszkaniu pokazowym przy ulicy Pękowickiej 37b/7.

Kompleks znajdzie się w odległości 6 km od Rynku Głównego i Starego Miasta. W pierwszym etapie inwestycji Kwiatowa Równina realizowane są dwa budynki z planowanych czterech. Deweloper oferuje 68 mieszkań w obiektach C1 i C2, o metrażach od 27,79 do 81,35 mkw., liczących od 1 do 4 pokoi. Budynki będą trzypiętrowe, a dla wygody klientów przewidziane zostały w nich windy.

- Kwiatowa Równina to miejsce idealne dla osób, które cenią sobie spokój i prostotę. Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń, dzięki czemu w części z nich można w bardzo łatwy sposób uzyskać dodatkowy pokój, bez konieczności przeprowadzania dużych zmian. Dodatkowo, w bliskim sąsiedztwie znajdują się placówki handlowe, np. Lidl czy Lewiatan – mówi Sławomir Sowicki, kierownik działu sprzedaży w Grupie Deweloperskiej Geo.

Każde mieszkanie ma balkon oraz daje możliwość wydzielenia lub otwarcia kuchni. Do dyspozycji większości mieszkańców oddane zostaną komórki lokatorskie, istnieje również sposobność nabycia miejsca postojowego w podziemnym garażu wielostanowiskowym. Kompleks  będzie ogrodzony i znajdzie się na nim plac zabaw.

- Kwiatowa Równina została zaplanowana w taki sposób, aby mieszkanie mogli znaleźć w niej zarówno single poszukujący mniejszych metraży w malowniczej okolicy, ale położonej w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jak i rodziny z dziećmi rozglądające się już za docelowym lokum – dodaje Monika Sobczyńska, specjalista ds. marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo.

Dla odwiedzających Dni Otwarte na inwestycji deweloper przygotował specjalną ofertę promocyjną. Ceny mieszkań w kompleksie zaczynają się już od 5250 zł/mkw. Dodatkowymi korzyściami z uczestnictwa będzie możliwość uzyskania porad od ekspertów, na przykład w kwestii urządzenia mieszkania czy uzyskania jak najkorzystniejszego finansowania.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych