PARTNER PORTALU

Geo wyprzedaje mieszkanie w Malinowym Zaciszu

Grupa Deweloperska Geo sprzedała już większość mieszkań w Malinowym Zaciszu. 12 i 13 września deweloper wprowadza specjalną ofertę na pozostałe w ofercie lokale.

Autor: HouseMarket.pl 08 września 2015 15:12

Grupa Deweloperska Geo zaprasza na Dni Otwarte na wrocławskim osiedlu Malinowe Zacisze. Wszyscy, którzy szukają własnego „M”, już 12 i 13 września będą mogli obejrzeć inwestycję, porozmawiać z ekspertami oraz skorzystać ze specjalnej oferty cenowej.

Malinowe Zacisze to kameralny zespół mieszkaniowy, zlokalizowany w dzielnicy Krzyki, u zbiegu ulic Rakowieckiej i Okólnej. W trzech czterokondygnacyjnych budynkach  znajduje się łącznie 61 mieszkań. Większość znalazła już lokatorów, jednak klienci, którym spodoba się Malinowe Zacisze, mogą jeszcze wybierać spośród 2-, 3- i 4-pokojowych wolnych lokali o powierzchni od 39,73 mkw. do 90 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się już od 5812 zł brutto za mkw.

- Dotychczasowe Dni Otwarte cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego tym razem postanowiliśmy zorganizować dwudniowe wydarzenie, podczas którego wszystkim zainteresowanym przedstawimy nasze osiedle – mówi Jadwiga Sikorska-Knitner, kierownik działu sprzedaży w Grupie Deweloperskiej Geo. - Jako że Malinowe Zacisze na tym etapie jest inwestycją zakończoną, dysponującą pozwoleniem na użytkowanie, będzie można obejrzeć cały teren i wszystkie budynki. Ponadto, odwiedzającym udostępnimy mieszkanie pokazowe, czyli przestrzeń już zaaranżowaną – dodaje. 

Wszyscy, którzy podczas wydarzenia zdecydują się na zakup mieszkania, mogą liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty cenowe, których wysokość zależy od wybranego metrażu. Zniżki w kwotach 5, 10 i 15 tys. można otrzymać przy zakupie odpowiednio 2-, 3- i 4-pokojowego mieszkania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych