PARTNER PORTALU

Global Center zbudował we Wrocławiu Amsterdam

Amsterdam, czyli ośmiopiętrowy budynek mieszkalno-usługowy zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2016 roku. W inwestycji zaplanowano 157 mieszkań i trzy lokale usługowe.

Autor: HouseMarket.pl 03 lutego 2016 10:50

Apartamentowiec zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ul. Dmowskiego. Zdecydowana większość mieszkań ma ekspozycję na słoneczne strony świata. Są to układy z balkonami - od dwupokojowych do czteropokojowych oraz apartamenty o podwyższonym standardzie. Powierzchnia użytkowa lokali jest zróżnicowana – od 36 do 85 mkw. Ceny zaczynają się od 5610 tys. zł za metr kwadratowy.


Na poziomie -1,0 zlokalizowany jest garaż podziemny. Komórki lokatorskie dla mieszkań M2 znajdują się w środkowej części budynku oraz przy miejscach postojowych na kondygnacji -1,0. Na dziedzińcu inwestycji zaprojektowano zielony taras.

W budynku zastosowano system nawadniania wodą deszczową oraz energooszczędne oświetlenie zewnętrzne. Obiekt wyposażono w cztery niskoszumowe windy i okna o zwiększonej izolacji akustycznej. Na terenie inwestycji znajdzie się zielony skwer z placem zabaw. Cały teren będzie ogrodzony.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych