PARTNER PORTALU

Golf Park. Nowe domy nad jeziorem w sprzedaży

Spółka Inpro wprowadziła do sprzedaży sześć nowych domów, w tym cztery wolnostojące w ramach etapu C inwestycji Golf Park. Termin zakończenia budowy zaplanowano na koniec listopada 2016 roku.

 

Autor: HouseMarket.pl 03 lutego 2016 11:19

Golf Park to osiedle składające się z 83 domów jednorodzinnych i bliźniaczych. Domy wybudowane są na działkach o powierzchniach od 600 mkw. do 1841 mkw.

Przed budynkami znajdują się otwarte trawniki, chodniki i podjazdy dla samochodów z kostki betonowej. Każdy ma garaż i ogród. Na terenie inwestycji deweloper zapewnił zieleń i małą architekturę oraz plac zabaw. Całe osiedle jest ogrodzone i chronione.

W aktualnej ofercie znajduje się 17 domów, których powierzchnia użytkowa wynosi od 158 mkw. do 201 mkw. Ich cena razem z działką zaczyna się od 590 tys. zł brutto.

Inwestycja Inpro zlokalizowana jest 6,6 km od granic Gdyni, 4,8 km od Chwaszczyna i 11,5 km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Golf Park położone jest także zaledwie 100 m od jeziora Tuchomskiego. W pobliżu osiedla przebiega trasa rowerowa łącząca Gdańsk Osowę z Sianowem. Mieszkańcy mają 5,5 km do Tokary Golf Club wyposażonego w dziewięciodołkowe pagórkowe pole golfowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych