PARTNER PORTALU

Gotycka. Nowe mieszkania na Chomiczówce

Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka realizuje dwa budynki wielorodzinne z lokalami usługowymi w parterze i garażem podziemnym na Chomiczówce, w obrębie ulic: Conrada, Kwitnącej i Gotyckiej.

Autor: HouseMarket.pl 09 czerwca 2017 09:36

Budynki B3 i B4 składać się będą z ośmiu kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. W pierwszym zaprojektowano 26 lokali o najbardziej poszukiwanych metrażach. W drugim – 49 z możliwością połączenia niektórych mieszkań.

Dla wszystkich przewidziano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe. Mieszkania posiadać będą przestronne balkony. Na poziomie parteru przewidziano lokale usługowe bezpośrednio z wejściem od ulicy. Wewnątrz osiedla znajdzie się plac zabaw dla dzieci. Budynki będą przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Planowany termin zakończenia budowy to czwarty kwartał 2018 r. Mieszkania w budynku B3 kosztują 7813,80 zł/mkw. brutto, a w B4 – 7813,80 zł./mkw. brutto.

W bliskim otoczeniu inwestycji znajduje się szkoła, przedszkola, sklepy osiedlowe m.in. Pasaż Chomiczówka, Carrefour, E. Leclerc. W niedalekim sąsiedztwie jest metro oraz przecinają się najważniejsze trasy dojazdowe linii autobusowych i tramwajowych dzielnicy, które zapewniają szybką komunikację z centrum i innymi dzielnicami miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych