PARTNER PORTALU

Grazioso Apartamenty. Ostatnie dni promocji

Do 15 lutego przedłużona została możliwość nabycia trzypokojowych apartamentów wraz z miejscem postojowym w cenach specjalnych.

Autor: HouseMarket.pl 08 lutego 2016 11:39

Grazioso Apartamenty to najnowszy etap kompleksu apartamentowego wykonanego na zlecenie spółki Grazioso - PD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, działającej w grupie Eko-Park, która zrealizowała przeważającą część osiedla o tej samej nazwie.

 

 Autorem projektu jest czołowa warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego inwestycja składa się z pięciu budynków, w których jest łącznie 158 apartamentów o powierzchni od około 53 mkw. do około 187 mkw., lokale usługowe oraz podziemny garaż i komórki lokatorskie. Wszystkie apartamenty posiadają przestronne balkony, tarasy lub ogródki.

Na terenie kompleksu Grazioso znajduje się plac zabaw, wiele ozdobnych drzew i krzewów. W części wspólnej budynków zostały zastosowane naturalne materiały: szlachetne drewno, naturalny kamień, wysokiej klasy ceramika i ślusarka aluminiowa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych