PARTNER PORTALU

Green Art. W Zielonce powstają zielone mieszkania

Pod hasłem „Sztuka wygodnego mieszkania” ruszyła najnowsza inwestycja Spółki Ziółkowski w podwarszawskiej Zielonce. Green Art będzie budynkiem wielorodzinnym, który pomieści 24 mieszkania. Obiekt otoczą ogródki mieszkań na parterze.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2016 12:14

Deweloper wkrótce rozpocznie sprzedaż inwestycji. Architektura budynku utrzymana zostanie w jasnej, optymistycznej tonacji – zaprojektowano białe ściany z grafitowymi wypełnieniami. Zielone balustrady balkonów mają przypominać o bliskości lasów i łąk. Green Art będzie budynkiem wielorodzinnym, który pomieści 24 mieszkania. Obiekt otoczą ogródki mieszkań na parterze.

Lokalizując inwestycję w Zielonce Spółka Ziółkowski postawiła z jednej strony na spokojne otoczenie, a z drugiej na funkcjonalność i dobrą komunikację - blisko Warszawy, a jednocześnie w podmiejskim zaciszu. Położone 11 km od centrum stolicy miasteczko Zielonka odcina się od gwaru i zatłoczonych ulic, zarazem jednak pozostaje na tyle blisko, aby na wyciągnięcie ręki mieć udogodnienia wielkiego miasta.

Sprzyjają temu wygodne połączenia na linii Zielonka-Warszawa: pociągiem PKP z Zielonki do stacji Warszawa Wileńska (ok. 12-15 min.), a później linią metra ze stacji Dworzec Wileński po całej Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych