PARTNER PORTALU

Green Home się rozrasta

Osiedle zlokalizowane przy ul. Suwalskiej w Zielonej Górze wzbogaci się o trzy czterokondygnacyjne budynki.

Autor: HouseMarket.pl 13 kwietnia 2016 13:13

Deweloper Ekonbud-Fadom rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu inwestycji, w ramach którego powstaną łącznie 92 mieszkania. Projekt zostanie zakończony w połowie przyszłego roku.

Osiedle Green Home to kompleks mieszkaniowy znajdujący się w pobliżu Szosy Kisielińskiej, przy ul. Suwalskiej w Zielonej Góry. Aktualnie deweloper wprowadził do sprzedaży trzy budynki (nr 7, 9 i 15), w których zostaną zaaranżowane 92 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Co istotne, pomiędzy budynkami 9 i 15 powstanie podziemna hala garażowa z dodatkowymi 30 garażami.

W nowym etapie budowy osiedla Green Home dostępne są mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Część lokali będzie wyposażona w oddzielną kuchnię. W ramach budynku nr 7 powstanie 16 mieszkań o powierzchni od 53 do 81 mkw. oraz 9 garaży zewnętrznych.

Natomiast w budynkach 9 i 15 zaprojektowano po 36 mieszkań (oraz odpowiednio 13 i 14 garaży w podziemnej hali garażowej). Tutaj metraż waha się między 47 a 80 mkw. Cena lokali usytuowanyc

h na parterze wynosi 3850 zł/mkw., natomiast wyższe kondygnacje to koszt do 3950 zł/mkw.

– Warto również dodać, że do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Nasi klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów na kupno pomieszczenia gospodarczego, otrzymują je wraz z mieszkaniem – podkreśla Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Atutem inwestycji jest dobra lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku. – Co ważne, otoczone jest lasami, które dają mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu zarówno dla aktywnych, jak i lubiących odpocząć w otoczeniu natury – mówi Izabela Woźnica-Letak.  Ponadto dobra komunikacja z centrum oraz obwodnicą miasta zapewnia szybki dojazd do pracy czy na zakupy do centrów handlowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych