PARTNER PORTALU

Griffin i Mzuri razem. Duet, który podbije rynek najmu

Griffin szykuje mocne wejście na rynek mieszkań na wynajem. Niewykluczone, że wkrótce zyska nowego partnera biznesowego, który zajmie się zarządzaniem lokalami. - Rozmowy trwają - mówi Artur Kaźmierczak, prezes zarządu Mzuri Investments.

Autor: HouseMarket.pl 06 czerwca 2016 12:58

Griffin jest właścicielem dobrze prosperującej sieci komercyjnych akademików Student Depot i od dawna zapowiada mocne wejście na polski rynek mieszkań na wynajem. Ma już zaplecze deweloperskie w postaci firmy Echo Investment, która dysponuje nie tylko gotowymi mieszkaniami, ale i gruntami pod nowe inwestycje mieszkaniowe. Wkrótce zyska również nowego partnera biznesowego - firmę Mzuri.

- Griffin jest zainteresowany współpracą z nami w zakresie zarządzania mieszkaniami na wynajem - mówi Artur Kaźmierczak, prezes zarządu Mzuri Investments. - Rozmowy dotyczące zakresu wspólnych działań trwają. W przeciągu najbliższych 2-3 tygodni powinniśmy je zakończyć.

Jak udało się ustalić HouseMarket.pl, Mzuri będzie odpowiadać nie tylko za zarządzanie mieszkaniami należącymi do funduszu, ale zajmie się również "wsparciem merytorycznym" przy realizacji kolejnych projektów przeznaczonych na wynajem.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych