PARTNER PORTALU

Grupa Inwest rozlicza inwestycję przy Siedleckiej

Grupa Inwest do końca pierwszego kwartału 2016 r. podpisała 16 umów deweloperskich w warszawskiej inwestycji przy ulicy Siedleckiej 60. Wydawanie mieszkań i rozliczanie deweloper zaplanował na drugi kwartał 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 16 maja 2016 12:38

Budynek znajduje się w samym centrum Pragi Północ w pobliżu Parku Michałowskiego, Skweru Radziwiłów oraz zabytkowej Bazyliki przy ul. Kawęczyńskiej.

W obiekcie zainstalowana została wygodna i nowoczesna winda. Miejsca postojowe dla samochodów zlokalizowane są w garażu podziemnym oraz na parterze budynku. Elewacja budynku wykończona jest tynkiem mineralnym i miejscami okładziną elewacyjną.

Obiekt został ogrodzony i wyposażony w instalacje monitoringu zewnętrznego. W budynku zaprojektowano 31 mieszkań z dużymi oknami i komfortowymi rozkładami o powierzchni od 26 do 80 mkw.

Wszystkie lokale będą wyposażone w balkony, a mieszkania na ostatniej kondygnacji – tarasy o powierzchni do 32 mkw. Na parterze zaplanowano ogródki. Mieszkania na kondygnacjach: od pierwszej do piątej mają układy od jednopokojowych do czteropokojowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych