PARTNER PORTALU

Grupa Inwest z kolejnymi mieszkaniami w ramach MdM

Deweloper wprowadził do sprzedaży kolejne mieszkania, które nabyć można w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Lokale znajdują się w budynku na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Siedleckiej 60.

Autor: HouseMarket.pl 04 grudnia 2015 09:23

Promocja obejmuje mieszkanie nr 11 o powierzchni 49,82 mkw. w cenie 6.417 zł/mkw., czyli razem wychodzi 319.694 zł. Drugie z oferowanych lokali - nr 19 ma 58,18 mkw. i kosztuje 373.341 zł.

Realizowany budynek znajduje się w samym centrum Pragi Północ w pobliżu Parku Michałowskiego, Skweru Radziwiłów oraz zabytkowej Bazyliki przy ul. Kawęczyńskiej. Zainstalowana w nim zostanie wygodna i nowoczesna winda. Miejsca postojowe dla samochodów zlokalizowane będą na poziomie -1 oraz parterze budynku. Elewacja obiektu wykończona zostanie tynkiem mineralnym i miejscami okładziną elewacyjną. Zasilanie budynku w wodę, prąd i gaz zapewnią sieci miejskie, natomiast potrzeby C.O i C.W. - własna kotłownia gazowa.

Obiekt zostanie ogrodzony i wyposażony w instalacje monitoringu zewnętrznego. W budynku zaprojektowano 31 mieszkań o powierzchni od 26 do 80 mkw. Wszystkie będą mieć balkony, a te na ostatniej kondygnacji - tarasy o powierzchni do 32 mkw. Parter budynku przeznaczono na garaż z miejscami parkingowymi oraz mieszkanie z własnym ogródkiem. Na piętrach - od pierwszego do piątego znajdą się lokale mieszkalne od jednopokojowych do czteropokojowych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych