PARTNER PORTALU

Grupa Partner zapowiada kolejne projekty

Przy ulicy Bosej w Poznaniu wysprzedają się ostatnie mieszkania na Osiedlu Atrium Grunwald. Grupa Partner realizująca tę inwestycję zapowiada kolejne projekty apartamentowe w stolicy Wielkopolski.

Autor: HouseMarket.pl 23 czerwca 2016 16:02

Powstająca przy ulicy Bosej inwestycja Atrium Grunwald bez wątpienia osiągnęła dobry wynik sprzedażowy. Trwa budowa drugiego etapu, czyli budynku C i D, a większość mieszkań znalazła już nabywców. Od kwietnia 2015 roku deweloper sprzedał 93 mieszkania, do dyspozycji kupujących pozostało ich zaledwie 14.

– Budowa Osiedla Atrium planowo zakończy się w pierwszym kwartale 2017 roku. Na dobrą kondycję sprzedażową na pewno miał wpływ rządowy program Mieszkanie dla Młodych, który pomógł wielu młodym ludziom zrealizować marzenia – mówi Marek Smogór, prezes Atrium Grunwald.

Bez wątpienia dla kupujących istotny był również projekt architektoniczny, który przygotowała pracownia Linea Studio. Nowoczesność została połączona z klasyką za pomocą mansardowych dachów, nawiązujących do zabytkowego klimatu ulicy i budynków znajdujących się wokół inwestycji. Styk dwóch dzielnic, Grunwaldu i Górczyna, to również miejsce dogodne komunikacyjnie.

– Wielu klientów deklarowało, że wybiera naszą inwestycję ze względu na bliskość Szkoły Podstawowej nr 10 i Przedszkola nr 8, dla rodzin z dziećmi to duże udogodnienie. W pobliżu znajduje się również przystanek tramwajowy, który pozwala na sprawne dotarcie do centrum – dodaje Marek Smogór.

Grupa Partner nie zwalnia tempa

W przygotowaniu są kolejne inwestycje, które mają trafić do sprzedaży już jesienią tego roku. Przy ulicy Starołęckiej powstaną ekskluzywne apartamenty nad Wartą. W awangardowym budynku, położonym na zboczu skarpy, powstanie osiem nowoczesnych i kameralnych lokali, o powierzchniach od 50 do 150 mkw.

Zaaranżowane zostaną części wspólne, do dyspozycji przyszli mieszkańcy będą mieli również basen. Ten piękny i malowniczy teren przyciągnie zwłaszcza osoby, które poszukują ciszy i spokoju, z okien będzie rozpościerał się widok na Wartę.

Apartamenty powstaną również w przeciwległej części miasta. U zbiegu ulic Sośnickiej i Sarniej, w okolicy Jeziora Swarzędzkiego. Inwestor zrewitalizuje i przekształci na obiekt mieszkaniowy budynek zabytkowego, XIX-wiecznego, młyna.

Gmach będzie się składał z pięciu kondygnacji. Do sprzedaży trafi 98 apartamentów, o powierzchniach od 50 do 120 mkw. To historyczne miejsce będzie łączyło w sobie zalety klimatycznej zabudowy starego młyna - drewniane elementy dekoracyjne, ceglane ściany, wewnętrzne stropy, a także nowoczesne udogodnienia – powstanie tu siłownia, basen i sauna.

Dodatkowo budynek zostanie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, zamontowane zostaną specjalne podjazdy i windy. Plany inwestora związane z budową apartamentów są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, rośnie zainteresowanie ekskluzywnymi, loftowymi wnętrzami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych