PARTNER PORTALU

Grupa Waryński sprzedała 330 mieszkań w rok

Grupa Waryński podsumowała pierwszy rok sprzedaży mieszkań w inwestycjach Miasto Wola i Stacja Kazimierz, realizowanych wraz z partnerami przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. W okresie od sierpnia 2014 r. do lipca 2015 r. spółka uruchomiła 4 etapy projektów o łącznej liczbie 515 mieszkań, z czego 330 lokali znalazło już swoich nabywców.

Autor: housemarket.pl 10 sierpnia 2015 10:52

W ciągu dwunastu miesięcy, od sierpnia 2014 r., Grupa Waryński sprzedała łącznie 330 lokali, oferowanych w ramach I i II fazy obu inwestycji mieszkaniowych – Miasta Wola i Stacji Kazimierz.

– Za nami pierwszy rok aktywnej – sprzedażowej działalności na rynku deweloperskim. Duże zainteresowanie klientów naszymi projektami pokazuje, że jako nowy gracz na rynku nieruchomości, podążamy w dobrym kierunku - powiedział Jarosław Jankowski, prezes zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa. - We współpracy z partnerami, stale rozwijamy nasze projekty i analizujemy sytuację na rynku, dzięki czemu możemy reagować na pojawiające się trendy oraz dostosowywać kolejne etapy naszych inwestycji do oczekiwań klientów. Analizujemy również możliwość realizacji kolejnych projektów w nowych lokalizacjach, wśród których znajdują się takie dzielnice, jak Wola, Bemowo czy Mokotów - dodał prezes Grupy Waryński.

Grupa Waryński prowadzi obecnie dwa niezależne projekty mieszkaniowe na Odolanach, w ramach których w perspektywie kilku lat powstanie 1,5 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej blisko 100 tys. mkw. Pierwszy – Miasto Wola, w który docelowo znajdzie się ok. 850 mieszkań, współtworzony jest ze spółką Dantex. Druga inwestycja – Stacja Kazimierz to z kolei wspólny projekt Grupy Waryński i firmy Polnord, zakładający powstanie ok. 650 lokali mieszkalnych.

W sprzedaży dostępne są aktualnie mieszkania 4 etapów inwestycji Grupy Waryński. W pierwszej fazie projektu Miasto Wola, swoich nabywców znalazło już 106 ze 112 oferowanych lokali. W drugim etapie tej inwestycji, w którym dostępnych było 113 mieszkań, firma sprzedała 56 lokali. Z kolei, w największym z dotychczas realizowanych budynków – pierwszym etapie Stacji Kazimierz, zakładającym powstanie 179 mieszkań – swoich nabywców znalazło aż 155 lokali. Druga faza tego projektu to 13 z 111 lokali sprzedanych w ciągu kilku pierwszych dni od uruchomienia inwestycji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych