PARTNER PORTALU

Grupo Lar postawiło na Erbud

Deweloper Grupo Lar zdecydował, że warszawską inwestycję Grójecka 216 wybuduje Erbud.

Autor: HouseMarket.pl 01 lipca 2016 09:36

Grójecka 216 to inwestycja Grupo Lar na Ochocie, której pierwszy etap zakłada oddanie 119 mieszkań w ośmiopiętrowym budynku. Klienci mogą wybierać w mieszkaniach od jednopokojowych do pięciopokojowych.

Największe lokale będą miały powierzchnię przekraczającą 115 mkw. Wszystkie zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim. W trosce o poczucie komfortu mieszkańców Grójeckiej 216, plan budynku zakłada taki rozkład lokali, by na każdym piętrze, w danej klatce znajdowały się średnio trzy mieszkania. Rozwiązanie to pozwala wprowadzić kameralny klimat, nawet w tak dużym budynku, jakim jest inwestycja przy Grójeckiej 2016.

Własność gruntu zastąpiła użytkowanie wieczyste, a tym samym mieszkańcy budynku nie muszą troszczyć się o dodatkowe i obowiązkowe opłaty za użytkowanie gruntów, na których znajduje się nieruchomość.

Inwestycja Grupo Lar została przygotowana z myślą o tych osobach, dla których życie w cichej i spokojnej okolicy jest tak samo ważne, jak wygodny i szybki dostęp do centrum miasta. Mieszkając na Ochocie, mieszkańcy Grójeckiej 216 mają do swej dyspozycji liczne drogi, tramwaje, SKM-ki oraz autobusy, którymi bez problemów dotrą do szkoły i pracy.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych