PARTNER PORTALU

Gwiazda Morza. Własny pokój nad morzem i biznes w jednym

Poziom sprzedaży pokoi w hotelu Gwiazda Morza Spa & Sport Resort łącznie z rezerwacjami, dla których przygotowywane są umowy sprzedaży, przekroczył 25 procent. Znaczna część pokoi z oferowanych 100 zostało wyłączonych z oferty sprzedaży.

Autor: housemarket.pl 21 września 2017 13:01

Hotel Gwiazda Morza Resort Spa & Sport budowany jest w odległości 120 m od otwartego morza, w dzielnicy Władysławowa Hallerowo i będzie najbardziej prestiżowym obiektem w pasie nadmorskim Województwa Pomorskiego. W resorcie znajdzie się dwupoziomowe SPA, profesjonalny kompleks saunarium, strefa rekreacyjna i sportowa z 3 basenami, dodatkowym basenem infinity na dachu hotelu, fitness i przeszkloną 16-metrową ścianką wspinaczkową.

W Gwieździe Morza znajdą się również restauracje oraz nowoczesne centrum konferencyjne na 250 osób. Do dyspozycji gości będzie również zagospodarowana część plaży z restauracją, beach barem, strefą rekreacyjną i wypoczynkową. Wnętrza obiektu projektowane są przez krakowską pracownię Iliard, która specjalizuje się w architekturze hoteli również poza granicami Polski. Jak podaje Agnieszka Łuczak

– Klienci kupujący apartamenty zauważają potencjał hotelu, który nie maj alternatywy w tej części polskiego wybrzeża. Rokrocznie Władysławowo odwiedza ponad 850 tyś. turystów i dotychczas potencjał ten nie doczekał się oferty rekreacyjnej i wypoczynkowej na wysokim europejskim poziomie. Pokoje w naszych budynkach apart hotelowych cieszą się wysokim obłożeniem, dzięki wysokiemu standardowi, którego turyści coraz częściej poszukują nad polskim morzem. Dla nas doświadczenia wynikające z zarządzania dwoma budynkami to również doskonała okazja do wsłuchiwania się w obecne trendy panujące na rynku i dopasowanie oferty nowego obiektu do oczekiwań turystów odwiedzających Władysławowo - mówi Agnieszka Łuczak, dyrektor sprzedaży i marketingu hotel Gwiazda Morza. 

Pokoje hotelowe dostępne są w sprzedaży w modelu condo, gwarantującym nabywcom zysk na poziomie 7 % przez 15 lat, z możliwością przedłużenia do lat 20.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych