PARTNER PORTALU

Handel i mieszkania w galerii Manhattan

Grupa Kapitałowa Rekord uzyskała pozwolenie na budowę wielofunkcyjnej inwestycji w Pruszkowie. Manhattan to ponad 13 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz 156 mieszkań. Otwarcie obiektu zaplanowano na III kwartał 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 08 lipca 2015 10:26

Inwestycja będzie oferować łącznie 156 mieszkań, od kawalerek mierzących 24 mkw. do przestronnych apartamentów o pow. nawet 90 mkw. 160 miejsc postojowych przeznaczonych zostanie dla lokatorów części mieszkaniowej obiektu.

 

– Manhattan otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę jako jedyny obecnie obiekt o przeznaczeniu handlowym w Pruszkowie – mieście o rosnącym zapotrzebowaniu na towary i usługi. Zależy nam na tym, by tworzyć nową, jakościową przestrzeń miejską, dlatego zawsze wybieramy najbardziej ambitne lokalizacje, które przyczyniają się do dogęszczania centrum. Nasza inwestycja powstaje w śródmiejskim kwartale o ogromnym potencjale rozwojowym – mówi Wiesław Gowin, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Rekord

Najemcom części handlowej Manhattan zaoferuje ponad 13 tys. mkw. powierzchni na dwóch kondygnacjach. W centrum handlowym znajdą się zarówno najbardziej popularne i oczekiwane przez mieszkańców marki odzieżowe, jak również najemcy z branży kosmetyczno-drogeryjnej, sklepy z asortymentem sportowym, wyposażeniem wnętrz, sprzętem RTV/AGD oraz multimediami, a także supermarket, restauracje i kawiarnie. Z myślą o zmotoryzowanych klientach w Manhattanie zaplanowano 570 miejsc parkingowych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych