PARTNER PORTALU

Harmonia Oliwska. Z widokiem na park

Inpro rozpoczęło sprzedaż III etapu prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku. Do oferty trafiło 157 mieszkań o powierzchni od 38 do 116 mkw. Planowany termin zakończenia budowy to 30 września 2019 roku.

Autor: housemarket.pl 18 stycznia 2018 11:34

Nowoczesne osiedle Harmonia Oliwska powstaje przy ul. Opackiej i Al. Grunwaldzkiej w Gdańsku Oliwie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Oliwskiego. W okolicy inwestycji znajdują się popularne centra handlowe, Olivia Business Centre oraz Uniwersytet Gdański.

Przyszli mieszkańcy będą mogli też skorzystać ze zlokalizowanych w bliskiej odległości przystanków autobusowych i tramwajowych, a także stacji SKM Gdańsk Żabianka i Gdańsk Oliwa. Dzięki takiemu usytuowaniu mieszkańcy Harmonii Oliwskiej komfortowo i szybko dotrą do dowolnego punktu w Trójmieście.

W ramach osiedla powstaną budynki sześcio- i ośmiokondygnacyjne w zabudowie kwartałowej. Inwestycja będzie częściowo ogrodzona i dozorowana z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zaprojektowano hale garażowe i piwnice. Nowoczesną architekturę osiedla dopełnią słoneczne balkony i tarasy, a mieszkania na parterze będą posiadały szerokie ogródki.

Prestiż inwestycji podniesie nowoczesna elewacja częściowo wykończona szlachetnymi materiałami oraz eleganckie części wspólne o podwyższonym standardzie. Pomiędzy budynkami zaplanowano także dużo zieleni parkowej, która uzupełni się z sąsiadującym Parkiem Oliwskim.

W aktualnej ofercie znajduje się 205 mieszkań, w tym 157 w ramach etapu III i 48 w ramach dwóch pierwszych etapów. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7 506 zł brutto za mkw.

W ramach wszystkich etapów powstanie łącznie 550 mieszkań. Planowany termin ukończenia trzeciego etapu „Tercji” to koniec września 2019 roku.

Cały projekt będzie realizowany w czterech etapach do 2020 lub 2021 roku.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych