PARTNER PORTALU

Hegra Deweloper przyspiesza budowę w Rzeszowie

Hegra Deweloper finalizuje prace nad budową trzeciego etapu Osiedla Balistyczna w Rzeszowie. Projekt obejmuje realizację budynków wielorodzinnych, jak i domów.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2015 11:51

To kolejny już trzeci etap Osiedla Balistyczna - Mieszkania, inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Balistycznej na terenie dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie. W ramach projektu powstaje zespół dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, czterokondygnacyjnych, przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W obu budynkach znajduje się łącznie 16 przestronnych mieszkań, 2 i 3-pokojowych po 8 mieszkań w każdym budynku o zróżnicowanej powierzchni (od 45 do 68 mkw.) z tarasami i balkonami (od 7 do 16 mkw.), oraz ogródkami w mieszkaniach na parterze, które dają dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej.W każdym budynku znajdują się komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym dostępne dla mieszkańców i gości.

Autorem projektu jest Studio Architektury Artur Ostafijczuk. W ofercie firmy Hegra Deweloper dostępne są m.in. mieszkania z realizowanego obecnie budynku B w cenie od 224,2 tys. zł.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych