PARTNER PORTALU

Holm House. Wyspa w środku miasta

Apartamenty Holm House przy ulicy Abramowskiego to mieszkania stworzone zgodnie ze skandynawską stylistyką. Nowoczesne i funkcjonalne, a przy tym kameralne osiedle to fragment małej dzielnicy, którą Skanska buduje w centrum Mokotowa.

Autor: housemarket.pl 21 marca 2018 11:22

Holm House to projekt, który powstał z myślą o komforcie mieszkańców - jako pierwszy w Polsce uzyska certyfikat Obiekt bez barier. Certyfikat świadczy o dostępności budynku dla osób niepełnosprawnych, możliwości adaptacji 40 proc. mieszkań dla osób o specjalnych potrzebach i o poważnym traktowaniu zasad odpowiedzialności społecznej przez Skanska.

Projekt budynku powstał w pracowni architektonicznej HRA Architekci. 

W ramach inwestycji powstanie 147 mieszkań, dostępnych w metrażu od 32 do 114 mkw. 

Inwestor przewidział także budowę wewnętrznego ogrodu, który będzie dostępny tylko dla mieszkańców. Na jego terenie staną ławki solarne, umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych. Ogród przeznaczony będzie wyłącznie dla mieszkańców. 

Do dyspozycji mieszkańców będzie także dwukondygnacyjny garaż z komórkami i boksami rowerowymi. Na parterze, od strony ulicy powstaną lokale usługowe. Części wspólne będą objęte monitoringiem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych