PARTNER PORTALU

Home Invest rozpoczyna sprzedaż II etapu osiedla Na Sokratesa

Deweloper Home Invest wprowadza do oferty sprzedaży mieszkania z II etapu inwestycji Na Sokratesa, na warszawskich Bielanach. W ofercie znajdzie się 186 lokali o zróżnicowanej powierzchni. Ceny zaczynają się już od 6899 zł za mkw.

Autor: housemarket.pl 10 sierpnia 2015 11:02

3 sierpnia budowę drugiego etapu rozpoczął generalny wykonawca, firma Budimex. Ta sama firma buduje także pierwszy etap inwestycji, budynek „A”, który ma być oddany do użytku w pierwszym kwartale 2016 roku.

II etap inwestycji Na Sokratesa będzie się składał z jednego budynku „B” o wysokości od 7 do 9 pięter. W ofercie sprzedaży znajdzie się 186 mieszkań – najmniejsze o powierzchni 29,49 mkw., zaś największe o metrażu 67,71 mkw. Zaletą pomieszczeń jest zapewniony podział stref funkcjonalnych na część dzienną i nocną. Ponadto, wszystkie mieszkania będą posiadały balkony, loggie lub ogródki na parterze.

Na terenie bielańskiej inwestycji Home Invest zaprojektowano dwa dziedzińce od strony południowo-zachodniej, co da możliwość prawidłowego nasłonecznienia zarówno mieszkań, jak i terenów otwartych.

Zaletą osiedla jest jego lokalizacja – od Metra Młociny dzieli je zaledwie 5 minut, w pobliżu są też liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Jako, że tereny zielone stanowią na Bielanach blisko 30 proc. powierzchni, jest to miejsce idealne zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak i tych szukających wyciszenia w kontakcie z przyrodą. Ponadto w najbliższej okolicy znajduje się rozbudowana sieć handlowo-usługowa, żłobki, przedszkola oraz szkoły.

- Satysfakcjonująca sprzedaż w I etapie inwestycji, w którym już ponad połowa mieszkań znalazła swoich nabywców, pozwala nam z optymizmem spoglądać na realizację II etapu naszej bielańskiej inwestycji – mówi Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Home Invest.

Cały zespół budynków będzie ogrodzony i objęty kompleksową ochroną. II etap inwestycji Na Sokratesa ma zostać oddany do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku.

Home Invest jest deweloperem działającym na rynku warszawskim. Firma dotychczas zrealizowała dwa projekty mieszkaniowe – Wola Prestige na Woli oraz Miłosna Park w Wesołej. Obecnie, oprócz inwestycji Na Sokratesa, dobiega końca budowa osiedla Krasińskiego 58 na Żoliborzu.

W najbliższym czasie inwestor rozpocznie budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego, Monte Verdi, w warszawskiej dzielnicy Włochy, w bardzo bliskim położeniu od stacji PKP Włochy.

Home Invest zamierza przeznaczyć w tym roku 80 mln zł na nowe grunty inwestycyjne na terenie Warszawy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych