PARTNER PORTALU

Home Invest startuje z przedsprzedażą nowego osiedla

Osiedle mieszkaniowe Monte Verdi, najnowszy projekt firmy Home Invest w dzielnicy Włochy, jest na etapie przedsprzedaży i podpisywania umów rezerwacyjnych.

Autor: HouseMarket.pl 12 października 2015 12:44

Monte Verdi powstaje w obrębie dzielnicy Włochy w otoczeniu ulic Globusowej, Śląskiej i Popularnej. Kameralna inwestycja, z lokalami użytkowymi w parterze budynku, będzie się znajdować w bliskim położeniu od stacji PKP Warszawa Włochy, z której dojazd do centrum stolicy wynosi około 10 minut. W najbliższej okolicy znajdą się także liczne punkty usługowo-handlowe, ścieżki rowerowe wraz ze stacją Veturilo oraz liczne tereny zielone.

- Bardzo dobre skomunikowanie tej lokalizacji poprzez kolej miejską i podmiejską sprawia, że dojazd do pracy, szkół czy przedszkoli w innych dzielnicach miasta, nie będzie stanowił większego problemu. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych oraz niskiej, kameralnej zabudowy powoduje, że lokalizacja ta będzie dobrym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i odpoczynek od zgiełku miasta – mówi Janusz Miller, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Home Invest.

Najmniejsze mieszkania w inwestycji mają mieć metraż 29 mkw. Deweloper nadal poszukuje gruntów na terenie Warszawy, które mogłyby być przeznaczone pod nowe inwestycje mieszkaniowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych