PARTNER PORTALU

Home Invest startuje z przedsprzedażą nowego osiedla

Osiedle mieszkaniowe Monte Verdi, najnowszy projekt firmy Home Invest w dzielnicy Włochy, jest na etapie przedsprzedaży i podpisywania umów rezerwacyjnych.

Autor: HouseMarket.pl 12 października 2015 12:44

Monte Verdi powstaje w obrębie dzielnicy Włochy w otoczeniu ulic Globusowej, Śląskiej i Popularnej. Kameralna inwestycja, z lokalami użytkowymi w parterze budynku, będzie się znajdować w bliskim położeniu od stacji PKP Warszawa Włochy, z której dojazd do centrum stolicy wynosi około 10 minut. W najbliższej okolicy znajdą się także liczne punkty usługowo-handlowe, ścieżki rowerowe wraz ze stacją Veturilo oraz liczne tereny zielone.

- Bardzo dobre skomunikowanie tej lokalizacji poprzez kolej miejską i podmiejską sprawia, że dojazd do pracy, szkół czy przedszkoli w innych dzielnicach miasta, nie będzie stanowił większego problemu. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych oraz niskiej, kameralnej zabudowy powoduje, że lokalizacja ta będzie dobrym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i odpoczynek od zgiełku miasta – mówi Janusz Miller, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Home Invest.

Najmniejsze mieszkania w inwestycji mają mieć metraż 29 mkw. Deweloper nadal poszukuje gruntów na terenie Warszawy, które mogłyby być przeznaczone pod nowe inwestycje mieszkaniowe.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych