PARTNER PORTALU

Home Invest zapowiada inwestycje w projekty i grunty

Home Invest podsumował działalność w pierwszym półroczu 2015 roku. Inwestor jeszcze w tym roku rozpocznie budowę nowego osiedla mieszkaniowego i powiększy bank ziemi.

Autor: HouseMarket.pl 21 lipca 2015 10:36

Deweloper przez ostatnich sześć miesięcy kontynuował budowę dwóch inwestycji: Na Sokratesa na Bielanach oraz Krasińskiego 58 na Żoliborzu. Obydwie powstają zgodnie z planem, dzięki czemu budowa osiedla na Żoliborzu będzie zakończona pod koniec września br., a na Bielanach w pierwszym kwartale przyszłego roku. Klientów najbardziej przyciąga atrakcyjna lokalizacja - obie dzielnice należą do jednych z najlepiej skomunikowanych z centrum oraz innymi ważnymi punktami na mapie stolicy. Ponadto dla klientów liczą się funkcjonale układy mieszkań w atrakcyjnych ofertach cenowych.

 - Zauważalne postępy prac budowlanych na terenach naszych inwestycji skłaniają klientów do większego zainteresowania się mieszkaniami. W inwestycji Na Sokratesa już ponad połowa lokali znalazła swoich nabywców. Z kolei na osiedlu Krasińskiego 58 w ofercie zostały już ostatnie mieszkania, więc warto się spieszyć z decyzją o zakupie. Warto także dodać, że obecnie oferujemy atrakcyjne rabaty na miejsca postojowe w obu inwestycjach, zaś w inwestycji Wola Prestige na Woli do zakupionego mieszkania oferujemy komórkę lokatorską gratis – mówi Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Home Invest. Jak zapewnia deweloper sprzedaż mieszkań utrzymuje się na poziomie, porównywalnym do analogicznego okresu poprzedniego roku.

Utrzymujący się na wysokim poziomie popyt na rynku pierwotnym warszawskich nieruchomości, skłonił dewelopera do zakupu kolejnej działki z pozwoleniem na budowę, na której powstanie kameralne osiedle mieszkaniowe. Inwestycja Monte Verdi zlokalizowana będzie w dzielnicy Włochy, w bardzo bliskiej odległości od stacji PKP, dzięki czemu do ścisłego centrum Warszawy będzie można dojechać w zaledwie 10 min. Wkrótce rozpocznie się przedsprzedaż mieszkań i lokali usługowych, ale wszyscy zainteresowani już dziś mogą zapisać się w kolejce oczekujących na ten projekt.

- Nie poprzestajemy na obecnie prowadzonych inwestycjach i zamierzamy jeszcze w tym roku kupić kilka nieruchomości gruntowych położonych na terenie Warszawy. Na ten cel przeznaczyliśmy kwotę ponad 80 mln zł – podkreśla Grzegorz Barbachowski, prezes zarządu firmy Home Invest.

Krasińskiego 58 to inwestycja o pięciopiętrowej zabudowie z wewnętrznym dziedzińcem, małą architekturą oraz placem zabaw dla dzieci. Funkcjonalne układy mieszkań pozwalają na dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb. Każdy lokal posiada ogródek (na parterze) lub balkon (na piętrach). Mieszkania posiadają także oddzielne widne kuchnie lub aneksy z oknem, gdzie istnieje możliwość wydzielenia kuchni. Z kolei inwestycja Na Sokratesa będzie się składać z dwóch budynków o wysokości od 7 do 9 pięter wraz z dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Na terenie osiedla zaprojektowano dwa dziedzińce, gwarantujące prawidłowe nasłonecznienie zarówno mieszkań, jak i terenów otwartych. Same mieszkania będą miały zapewniony podział stref funkcjonalnych na część dzienną i nocną.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych