PARTNER PORTALU

HSD Arrow Rydygiera zbuduje mieszkania na osiedlu Rżąka

HSD Arrow Rydygiera zbuduje mieszkania na osiedlu Rżąka w krakowskiej dzielnicy Podgórze, przy ulicy Rydygiera. W pięciopiętrowym budynku o nowoczesnej architekturze dostępnych będzie 78 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 14 lipca 2016 10:37

Budynek B1 jest pierwszym etapem, drugim - budynek B2, zwieńczenie inwestycji.

W pięciopiętrowym obiekcie o nowoczesnej architekturze dostępnych będzie 78 mieszkań od jednopokojowych do czteropokojowych o metrażach od 28,27 mkw. do 67,28 mkw. Dla komfortu mieszkańców na klatce schodowej zaprojektowano dwie nowoczesne windy, które zapewniają komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami.

W części podziemnej znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Na terenie inwestycji przewidziano 34 miejsca postojowe zewnętrzne dostępne dla mieszkańców.

Teren wokół budynku będzie ogrodzony i zagospodarowany oraz zostanie przygotowana instalacja pod monitoring. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Planowany termin zakończenia budowy to czwarty kwartał 2017 r.

Lokalizacja inwestycji umożliwia łatwą komunikację z innymi dzielnicami oraz ścisłym centrum Krakowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się linie autobusowe, tramwajowe oraz węzeł Wielicki obwodnicy Krakowa.

Inwestycja sąsiaduje bezpośrednio z miejskim parkiem, którego centralną częścią jest oczko wodne, a na jego terenie znajdują się alejki spacerowe oraz plac zabaw, boiska asfaltowe do siatkówki i koszykówki. W bliskiej odległości budowany jest Szpital Uniwersytecki UJ, który ma być dopełnieniem kampusu medycznego w Prokocimiu, gdzie znajdują się akademiki, biblioteka, wydział farmaceutyczny i szpital dziecięcy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych