PARTNER PORTALU

Hubertus pełen sklepów i restauracji

Na stołecznym osiedlu Hubertus, flagowej inwestycji mieszkaniowej ECO-Classic, powstaną sklepy i punkty gastronomiczne. Nowoczesne przestrzenie komercyjne zlokalizowane będą w pierzei od strony ulicy Obrzeżnej.

Autor: Housemarket.pl 22 października 2015 09:06

W VI etapie inwestycji deweloper oferuje 10 lokali, od 50 do 100 mkw. oraz jeden trzykondygnacyjny lokal o łącznej powierzchni 660 mkw.

Rozwój Służewca, tak w zakresie nowych inwestycji mieszkaniowych, jak również nowoczesnych obiektów biurowych, czyni z niego miejsce atrakcyjne dla rozwoju różnorodnych projektów biznesowych. Zapotrzebowanie na usługi i handel jest bardzo duże.

Znaczący jest też potencjał miejsca. Hubertus to autonomiczne, nowoczesne osiedle z blisko 1200 nowymi mieszkaniami, zaprojektowane na kształt mikromiasteczka, z dobrze zaplanowaną i niezależną infrastrukturą. Standard oferowanych powierzchni komercyjnych pozwala na elastyczne dopasowanie ich do dowolnego konceptu biznesowego.

Przestrzenie handlowo-usługowe są trwale oddzielone od części mieszkalnych, mają osobne wejścia od ulicy Obrzeżnej, możliwość montażu instalacji klimatyzacji oraz projekt wentylacji, dostosowany do potrzeb punktów gastronomicznych. Lokale oferowane są stanie „deweloperskim” i mogą zostać połączone w większe moduły.

Ceny oferowanych przestrzeni kształtują się od 8,6 tys. zł netto do 12,2 tys. zł netto/mkw.

Największy, trzypoziomowy lokal liczy ponad 667 mkw. i kosztuje 4,3 tys. zł netto/mkw. Większa część lokalu zlokalizowana jest na poziomach -1 oraz -2. Stwarza to nowe, niekonwencjonalne możliwości wykorzystania tej powierzchni, np. na piwnicę win, fitness czy SPA. Istnieje również możliwość przyłączenia do tej powierzchni blisko 150 mkw. powierzchni lokali sąsiadujących.

W przestrzeniach komercyjnych osiedla Hubertus, oddanych we wcześniejszych etapach inwestycji, działają m.in. sklepy spożywcze, salony kosmetyczne i fryzjerskie, pralnia, gabinet stomatologiczny, salon florystyczny, restauracje z kuchnią śródziemnomorską i sushi.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych