PARTNER PORTALU

i2 Development buduje dzielnicę segmentów mieszkalnych

We wrocławskiej dzielnicy Krzyki i2 Development postawi 12 budynków w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Deweloper rozpoczął już sprzedaż segmentów mieszkalnych.

Autor: HouseMarket.pl 29 czerwca 2015 14:19

 W każdym z takich domów na Osiedlu Zodiak 3 miejsce do życia znajdą cztery rodziny. Deweloper rozpoczął już sprzedaż segmentów mieszkalnych – do każdego przynależeć będzie ogródek – kawałek własnego krajobrazu i przestrzeni do relaksu na świeżym powietrzu.

Okolica zaprasza szukających wolniejszego tempa życia, ale pragnących mieszkać w granicach miasta. Inwestycja Osiedle Zodiak 3 jest propozycją dla rodzin z dziećmi i osób ceniących kameralny klimat. Projekt zakłada 48 funkcjonalnych i komfortowych segmentów mieszkalnych o powierzchni użytkowej 75 mkw. Do każdego z lokalu dodatkowo przynależy poddasze.

- Południowa część miasta jest bardzo lubiana przez wrocławian dzięki łatwej komunikacji ze ścisłym centrum oraz dostępem do A4. Dostrzegamy potencjał dzielnicy i dlatego zlokalizowaliśmy tu naszą inwestycję – będzie graniczyć z terenem, który został w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony na zieleń parkową. Osiedle Zodiak 3 powstanie wśród istniejącej już zabudowy jednorodzinnej – mówi Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development.

Część mieszkań została objęta programem MdM. Termin zakończenia inwestycji planowany jest na IV kwartał 2016 roku.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych