PARTNER PORTALU

i2 Development: nawet 1000 nowych mieszkań w ofercie

Do końca 2015 roku i2 Development planuje włączyć do oferty min. 10 inwestycji. Jako pierwsze pojawią się w niej apartamenty na terenie Bulwaru Staromiejskiego. Sprzedaż ruszy już za kilka tygodni.

Autor: HouseMarket.pl 27 lipca 2015 12:50

Aktualnie spółka realizuje i przygotowuje do realizacji 27 projektów we Wrocławiu. Jeszcze w 2015 roku planuje uruchomić sprzedaż co najmniej 10 inwestycji w kilku dzielnicach miasta (m.in. Stare Miasto, Śródmieście, Krzyki), co zwiększy ofertę firmy o co najmniej kilkaset nowych mieszkań.

- Liczba mieszkań zależy od przebiegu procesów administracyjnych – mówi Marcin Misztal, wiceprezes i2 Development. – W optymistycznych prognozach zakładamy uruchomienie inwestycji nawet na 1000 mieszkań.  

W ciągu 2-3 tygodni ruszy sprzedaż apartamentów w ramach projektu Bulwar Staromiejski we Wrocławiu. Jeden z budynków w ramach Bulwaru Staromiejskiego z mieszkaniami na wynajem będzie dedykowany zarówno inwestorom indywidualnym, jak także firmom. Sprzedaż będzie obłożona niższym – 8-procentowym VAT–em, tak, aby upłynnić proces inwestycyjny. Jak zapewniają przedstawiciele spółki niższe opodatkowanie zminimalizuje konieczność zaciągania kredytu hipotecznego.

W ramach całego projektu powstanie 14 niezależnych inwestycji, w tym ok. 60 apartamentów w stylu loftów, ok. 100 mieszkań przeznaczonych do wynajmu długo- i krótkoterminowego, biura i lokale usługowe. Łącznie na terenie inwestycji i2 Development powstanie  około 19,6 tys. mkw. powierzchni mieszkalnej.

- W 11 obiektach  Bulwaru powstanie łącznie około 500 mieszkań o średniej powierzchni ok. 40 mkw. – mówi Marcin Misztal. – Chcemy stworzyć ofertę szytą na miarę, dlatego oferujemy możliwość łączenia lokali.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych