PARTNER PORTALU

i2 sprzedało mieszkania i szuka kupców lokali usługowych

W inwestycjach Golden House oraz Kniaziewicza 16 wszystkie mieszkania znalazły nowych lokatorów w bardzo szybkim tempie. Na nabywców nadal czekają dwa lokale handlowo-usługowe zlokalizowane w tych obiektach.

Autor: HouseMarket.pl 01 marca 2016 11:50

W przypadku Golden House, lwią pulę apartamentów deweloper sprzedał w trzy miesiące od rozpoczęcia komercjalizacji. Inwestycja jest ekskluzywnym kompleksem apartamentowo-mieszkalnym położonym przy ulicy Śrutowej 15 we Wrocławiu. Lokal (42,55 mkw.) pozostający do zagospodarowania, znajduje się w parterze inwestycji.

Cena promocyjna wynosi 5500 zł za mkw. Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Wrocławia – miejscu bardzo popularnym wśród mieszkańców i turystów. Pobliskie zielone tereny wyróżnia Ogród Botaniczny, Wyspa Słodowa oraz nadodrzańskie trasy spacerowo-rowerowe. Okolica jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami – na ulicę Śrutową można w łatwy i szybki sposób dotrzeć autobusem lub tramwajem praktycznie z każdej części miasta.

Jeśli chodzi o Kniaziewicza 16, to do sprzedaży pozostał jeden lokal usługowy w parterze o powierzchni 121,10 mkw. Deweloper ustalił promocyjną cenę na poziomie 593 390 zł. Inwestycja jest kameralnym, wzorowanym na przedwojennej wrocławskiej kamienicy  siedmiokondygnacyjnym budynkiem mieszkalno-usługowym.

Stoi w ścisłym centrum miasta, w pobliżu wrocławskiego Rynku. W pobliżu znajdują się m.in. popularne wśród wrocławian i turystów miejskie tereny zielone oraz atrakcje kulturalne – Teatr Muzyczny Capitol i tereny rekreacyjno-wypoczynkowe przy Fosie Miejskiej. Bliskie położenie dworca PKP oraz węzeł komunikacji miejskiej, umożliwia szybkie dotarcie do inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych