PARTNER PORTALU

Idea Invest buduje apartamenty na wynajem

Nowoczesny, a zarazem nawiązujący do klasycznego stylu śródmiejskich kamienic – tak będzie wyglądał budynek Kamienica pod Siódemką, najnowszy projekt spółki Idea Invest. W apartamentowcu przewidziano mieszkania do kupienia na własność lub pod wynajem.

Autor: housemarket.pl 05 maja 2015 10:36

Kamienica pod Siódemką powstaje przy jednej z najważniejszych ulic w centrum Lublina. Jest oddalony zaledwie o 150 metrów od Placu Litewskiego, jednego z najbardziej charakterystycznych punktów w śródmieściu.

– Kamienica pod Siódemką będzie jedynym współczesnym budynkiem mieszkalnym przy ul. 3 Maja – podkreśla Bogusław Kociuba, prezes zarządu Idea Invest. – Łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania w samym centrum miasta z komfortem, jaki zapewniają nowoczesne budynki. Jest doskonałą propozycją dla każdego, kto ceni prestiż i wygodę.

Kamienica pod Siódemką została ponadto zaprojektowana w taki sposób, aby jej bryła komponowała się z zabytkową zabudową ul. 3 Maja. Budynek powstaje na planie litery L. Jego wyższe skrzydło będzie się składać z czterech pięter i mieszkalnego poddasza, przykrytego dwuspadowym dachem. Niższą część kamienicy zwieńczą tarasy z widokiem na północne dzielnice miasta. Dzięki dużym oknom o wydłużonym kształcie, budynek zyska wygląd charakterystyczny dla mieszczańskich kamienic.  Elewacja będzie wykonana z użyciem materiałów wysokiej klasy: odpowiednich tynków, elementów ze szkła, naturalnego kamienia oraz aluminium.

Równie dopracowany co projekt elewacji budynku, jest jego wewnętrzny układ i podział na lokale. Kamienica pod Siódemką będzie się składać z nowoczesnych mieszkań i apartamentów o zróżnicowanych metrażach. Najmniejsze spośród nich będą miały 30, a największe nawet 130 mkw. – W budynku dostępne są więc zarówno lokale dla osób poszukujących stałego miejsca zamieszkania, jak i niewielkie, ale komfortowo zaprojektowane mieszkania odpowiednie dla tych, którzy przyjeżdżają do Lublina w celach biznesowych – mówi Bogusław Kociuba.

Kamienica pod Siódemką oferuje też lokale użytkowe o pow. od 50 do 140 mkw. – Zaprojektowano je przede wszystkim z myślą o firmach usługowych. Z uwagi na lokalizację, są doskonałą propozycją m.in. dla gabinetów medycznych i kancelarii prawnych – zaznacza Bogusław Kociuba.

Apartamentowiec zostanie ukończony w III kwartale 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych