PARTNER PORTALU

Impuls 2 i Idea przyciągają lokalizacją

Zainteresowanie dwoma trójmiejskimi inwestycjami Euro Stylu: Impuls 2 i Idea nie słabnie. Osiedla kuszą ciekawą architekturą, solidnym wykonaniem i doskonałą lokalizacją.

Autor: HouseMarket.pl 17 czerwca 2016 13:13

W maju rozpoczęła się sprzedaż dwóch kolejnych budynków osiedla Idea. To oryginalne, nasycone sztuką i pieczołowicie zaprojektowanie osiedle mocno przyciąga uwagę. Potwierdza to ciągle utrzymujące się na wysokim poziomie tempo sprzedaży mieszkań.

- W pierwszym budynku osiedla Idea, który zostanie oddany w styczniu 2017 r. skomercjalizowaliśmy ponad 70 proc. mieszkań. Dwa kolejne budynki, które do sprzedaży wprowadzone zostały w maju br., są już sprzedane w blisko 20 proc. - informuje Andrzej Przybek, dyrektor sprzedaży grupy kapitałowej Euro Styl .

Dwa wspomniane budynki osiedla Idea gotowe będą jeszcze w 2017 r. W obu powstanie łącznie 110 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni liczącej od 40 do 98 mkw. Cena metra kwadratowego rozpoczyna się od 6 561 zł, a najtańsze mieszkanie dostępne jest już za 299 954 zł.

W ofercie znajdują się mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych. Budynek B2 gotowy do odbioru będzie w trzecim kwartale 2017 r., natomiast B3 – w czwartym kwartale 2017 r.

Długo wyczekiwany Impuls 2

Już niebawem do sprzedaży trafią mieszkania na osiedlu Impuls 2. Aktualnie można zapoznać się z listą mieszkań i dokonać wstępnej rezerwacji wybranego lokalu w budynku D, o nazwie Grey, który gotowy do przekazania będzie w drugim kwartale 2018 r.

Impuls 2 utworzą dwa budynki, które architekturą i kolorystyką będą nawiązywać do realizowanego w sąsiedztwie osiedla Impuls. W obu znajdzie się łącznie 201 mieszkań od 44 do ponad 100 mkw. w układach: od jednopokojowych do czteropokojowych. Cena metra kwadratowego mieszkania w budynku Grey rozpoczyna się od 5 800 zł.

Najtańszy lokal na osiedlu Impuls 2 można nabyć za 269 816 zł. Każdy z budynków wyposażony zostanie w energooszczędne i cichobieżne windy, hale garażowe z boksami na rowery oraz komórki lokatorskie.

Tymczasem na placu budowy osiedla Impuls trwają już ostatnie prace wykończeniowe budynku Blue, który przekazany przyszłym mieszkańcom zostanie w drugiej połowie sierpnia. Dwa miesiące później gotowy do odbioru będzie budynek Yellow.

Mieszkania z obydwóch budynków sprzedały się w błyskawicznym tempie:
- W inwestycji Impuls oba budynki są sprzedane w całości. Wprowadzony do oferty, na początku czerwca br. budynek Grey jest już objęty umowami rezerwacyjnymi w ponad 20 proc. - komentuje Andrzej Przybek.

Impuls - również znajduje się w centrum Trójmiasta, a dokładniej – w cenionej, znanej i lubianej lokalizacji - na gdańskiej Zaspie przy ulicy Hynka. W budynkach Blue i Yellow znajduje się łącznie 129 mieszkań.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych