PARTNER PORTALU

InFiore Park - nowa inwestycja mieszkaniowa w Przemyślu

Infores Managament postawił na nowe osiedle w Przemyślu. W ramach InFiore Park wybuduje 4 lub 5 budynków wielorodzinnych.

Autor: zycie.pl/HouseMarket.pl 23 czerwca 2015 13:50

Kompleks InFiore Park będzie obejmował 4-5 budynków wielorodzinnych. W centralnej części osiedla realizowanego przez Infores Managament zaprojektowano plac zabaw dla maluchów, boisko sportowe do codziennej rekreacji, a także altanę osiedlową, ścieżki spacerowe, siłownię na powietrzu, ławki do wypoczynku i oświetlenie całej przestrzeni. Docelowo teren osiedla ma zostać ogrodzony, a już teraz przygotowana została instalacja do budowy monitoringu całego terenu. Komfort i przestrzeń do życia potęgują przestronne tarasy, balkony i loggie.

W obecnym etapie powstają dwa budynki mieszkalne, w pierwszym z nich do użytku inwestorów oddane zostanie 26 mieszkań rozlokowanych na dwóch piętrach, w tym lokale dwupoziomowe, o metrażu od 49 do 101 mkw. Zostanie on oddany najpewniej we wrześniu 2016 roku.

Na grudzień 2016 planowane jest powstanie kolejnego budynku, nieco większego, w którym znajdzie się 38 mieszkań o powierzchni od 32 do 84 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych