PARTNER PORTALU

Inkom kusi gratisowym miejscem postojowym

Do końca stycznia trwa wyprzedaż gotowych mieszkań z pierwszego etapu wrocławskiej inwestycji Nowy Port. Do każdego z nich deweloper dodaje gratisowe miejsce postojowe. Wkrótce dostępna będzie nowa oferta w kolejnej części osiedla.

Autor: HouseMarket.pl 25 stycznia 2016 15:48

Promocja obejmuje mieszkania gotowe do odbioru i zamieszkania w pierwszym etapie osiedla Nowy Port przy ul. Chałupniczej we Wrocławiu. Aktualnie w ofercie dostępne są mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o powierzchni od 47 do 60 mkw.

W pierwszym etapie budowy powstało 114 mieszkań. Każde z nich posiada balkon, loggię lub taras. Oprócz oferty gotowych mieszkań w wybudowanych już budynkach, wkrótce dostępna będzie nowa oferta w kolejnej części osiedla. W nowym etapie zaplanowanych zostało ok. 150 mieszkań. Trzon osiedla stanowić będą czteropiętrowe budynki wielorodzinne skupione wokół wewnętrznego parku i dziedzińca. Za projekt odpowiada Pracownia Projektowa Maćków.

Projekt Nowego Portu uwzględnia m.in. liczne tereny rekreacyjne oraz wielostanowiskowy podziemny garaż i miejsca postojowe obok budynków. Kompleksowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje również powstanie zaplecza usługowego i edukacyjnego.

Poszczególne elementy zagospodarowania przestrzeni wspólnej powstaną przy uwzględnieniu opinii i potrzeb mieszkańców. W ramach inwestycji powstanie ponad 1000 mieszkań w siedmiu  etapach, realizowanych w latach 2013-2023.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych