PARTNER PORTALU

Inpro finalizuje sprzedaż inwestycji w Gdańsku

Spółka Inpro sprzedała już prawie wszystkie mieszkania w ramach inwestycji City Park w Gdańsku. Całość osiedla obejmuje sześć budynków z 516 mieszkaniami. W aktualnej ofercie pozostało już tylko osiem lokali o powierzchniach od 49,8 do 98,9 mkw. w cenie od 5,9 tys. zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 06 lipca 2015 11:28

City Park to zespół sześciu jedenastokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych w centrum miasta w Gdańsku Zaspie, przy Al. Jana Pawła II.

Mieszkania posiadają przestronne balkony i tarasy, z których roztaczają się przepiękne widoki, natomiast lokale na parterze mają przynależne ogródki. W każdym z budynków osiedla City Park znajduje się przestronny hol, na parterze pokój pocztowy oraz wózkarnia, na dwóch najniższych kondygnacjach znajdują się hale garażowe z piwnicami. Dostępne są też ogólnodostępne miejsca postojowe, z których mogą korzystać mieszkańcy oraz ich goście. Teren osiedla jest częściowo ogrodzony. W ramach inwestycji zaprojektowane zostały dwa boiska wielofunkcyjne, centrum rekreacyjne, tereny zielone, mała architektura, plac zabaw oraz parkingi naziemne. Na parterze budynków D, E i F znajdują się lokale usługowe.

W sprzedaży dewelopera - firmy Inpro - zostało już tylko 8 mieszkań w ramach budynku F, którego zakończenie budowy planowane jest na 30.09.2015 r.  Powierzchnia mieszkań w aktualnej ofercie wynosi od 49,8 mkw. do 98,9 mkw.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych