PARTNER PORTALU

Inpro notuje dobrą sprzedaż domów

Inpro sprzedał już ponad 90 proc. domów w ramach osiedla Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. W kwietniu br. deweloper wprowadził do sprzedaży 18 domów z ostatniego etapu inwestycji. W aktualnej ofercie pozostało 6 budynków.

Autor: Housemarket.pl 05 października 2015 11:16

Wróbla Staw Domy to miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie mieszkania
w lokalizacji pozwalającej na szybki dojazd do aglomeracji miejskiej. Inwestycja, która składa się łącznie z 84 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, położona jest przy jeziorze Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. Domy znajdują się zaledwie 5,5 km od centrum i są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta, dzięki dynamicznie rozwijającej się w tym rejonie sieci dróg. Mieszkańcy osiedla  mogą w ciągu kilkunastu minut dotrzeć do innych części Trójmiasta, dzięki nowemu przystankowi Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, który mieści się w odległości 900 m. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego gwarantuje miejsce do spacerów i rekreacji. W sąsiedztwie znajdują się osiedla domów wielorodzinnych w niskiej zabudowie, realizowane również przez firmę Inpro.

Przy projektowaniu obiektów zadbano o ich funkcjonalność oraz komfort i wygodę przyszłych mieszkańców. Inwestycja została pomyślana jako spójna całość, nowoczesne domy stanowczo wyróżniają się na tle innych kompleksów domów jednorodzinnych, a każdy z nich posiada garaż i ogródek oraz miejsce przeznaczone na przestronny taras. W standardzie wyposażenia uwzględniona są kolektory słoneczne, a domy posiadają 5-letnią gwarancję. W ramach osiedla powstają tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne oraz wielofunkcyjne boisko. Osiedle będzie ogrodzone.

W aktualnej ofercie pozostało łącznie 6 domów o powierzchni użytkowej od 139,8 mkw. i powierzchni działek od 355 mkw., w tym po jednym domu w zabudowie bliźniaczej z gotowych już etapów C i D. Zakończenie budowy 3 domów w zabudowie bliźniaczej i 1 domu w zabudowuj szeregowej, powstających w ramach etapu H, planowane jest na 30.05.2016 r. Ceny domów z działką znajdujących się w sprzedaży zaczynają się od 890.000 zł brutto.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych