PARTNER PORTALU

Inpro obniża ceny mieszkań w gdańskich inwestycjach

Inpro wprowadziło specjalne ceny na wybrane mieszkania w trzech inwestycjach w Gdańsku. Nowe stawki za mkw. zaczynają się od 4,1 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 18 września 2015 10:02

Specjalne ceny obejmują łącznie 71 mieszkań o powierzchniach od 33 mkw. do 96 mkw.,
w zależności od inwestycji. Wśród nich w ramach osiedla Wróbla Staw Mieszkania znajdują się dwu, trzy lub czteropokojowe lokale, zarówno z ogródkiem, jak i dwupoziomowe. Ich cena zaczyna się od 4,1 tys. zł netto za mkw. Niektóre z tych mieszkań objęte są również programem MdM. W Kwartale Uniwersyteckim mieszkania z niższymi cenami są jedno, dwu lub trzypokojowe, niektóre z przynależnym ogródkiem. Ich cena zaczyna się od 6,4 tys. zł netto za mkw. W inwestycji Czwarty Żagiel ze specjalnymi cenami można znaleźć mieszkania trzypokojowe od 5,2 tys. zł netto za mkw.

Wróbla Staw Mieszkania w Gdańsku Jasieniu to osiedle położone w malowniczej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Całe osiedle składa się z 14 trzy- i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W ramach inwestycji powstało wielofunkcyjne boisko, siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw, a także piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa.

Czwarty Żagiel to nowoczesny budynek zlokalizowany na Gdańskim Przymorzu blisko Parku Reagana i w odległości 1,5 km od morza. Mieszkania wyposażone są w przestronne i nasłonecznione tarasy. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano dwie hale garażowe i indywidualne piwnice
w podziemnych kondygnacjach. Na terenie inwestycji powstały również naziemne miejsca parkingowe, z których będą mogli korzystać mieszkańcy i ich goście.

Kwartał Uniwersytecki to najnowsza inwestycja Inpro. Osiedle znajduje się w Gdańsku Przymorzu, dzielnicy w centrum, świetnie skomunikowanej z innymi częściami miasta. Osiedle składać się będzie z dwóch budynków, trzy, pięcio i ośmiokondygnacyjnych, których nowoczesną architekturę uzupełniać będą duże nasłonecznione balkony oraz tarasy i przynależne ogródki. Budynki będą wyposażone w hale garażowe oraz piwnice. Na terenie osiedla znajdować się będzie wózkarnia oraz rowerownia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych