PARTNER PORTALU

Inpro sprzedaje lokale handlowe na osiedlu Chmielna Park

Inpro, w ramach inwestycji Chmielna Park, oferuje lokale w prestiżowej lokalizacji na Wyspie Spichrzów. W ramach osiedla mieszkaniowego przy ul. Chmielnej i Toruńskiej w sprzedaży znajduje się dziewięć lokali usługowo-handlowych i 13 biur.

Autor: HouseMarket.pl 02 marca 2016 10:42

Sąsiedztwo zabytkowej gdańskiej starówki nadaje inwestycji Chmielna Park status prestiżowej lokalizacji, nie tylko dla mieszkań, ale również dla powierzchni biurowych i handlowo-usługowych. Reprezentacyjny plac przed wieżą, który ma stanowić centralne miejsce całego kompleksu, zaprojektował architekt Maciej Sieniawski.

W wieży budynku B od 3 do 6 piętra znajdują się przeznaczone na sprzedaż lokale biurowe. Na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej są lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika.

Aktualnie w sprzedaży zostało dziewięć lokali handlowo-usługowych oraz 13 lokali przeznaczonych na biura. Powierzchnia pomieszczeń wynosi od 42,71 mkw. do 115,15 mkw. Cena zaczyna się od 6 tys. zł netto za mkw. Lokale w budynkach A i B są gotowe do odbioru. Planowany termin zakończenia budynku C to 30 października 2016 r.

Chmielna Park to kompleks trzech budynków z górującą nad osiedlem dziewięciokondygnacyjną wieżą. Osiedle rozciąga się wzdłuż zielonego brzegu rzeki Motławy. Lokale znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki.

W ramach inwestycji powstają również hale garażowe oraz piwnice i pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów. Dla osób nabywających nieruchomości w celach inwestycyjnych deweloper proponuje zakup apartamentu z opcją „kup i zarabiaj” z możliwością wykończenia pod klucz. Cały projekt obejmuje łącznie 306 lokali.

W aktualnej ofercie pozostało 41 mieszkań, których powierzchnia wynosi od 46 mkw. do 137,70 mkw. Ich cena zaczyna się od 6.100 zł netto za mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych