PARTNER PORTALU

Inpro sprzedaje lokale handlowe na osiedlu Chmielna Park

Inpro, w ramach inwestycji Chmielna Park, oferuje lokale w prestiżowej lokalizacji na Wyspie Spichrzów. W ramach osiedla mieszkaniowego przy ul. Chmielnej i Toruńskiej w sprzedaży znajduje się dziewięć lokali usługowo-handlowych i 13 biur.

Autor: HouseMarket.pl 02 marca 2016 10:42

Sąsiedztwo zabytkowej gdańskiej starówki nadaje inwestycji Chmielna Park status prestiżowej lokalizacji, nie tylko dla mieszkań, ale również dla powierzchni biurowych i handlowo-usługowych. Reprezentacyjny plac przed wieżą, który ma stanowić centralne miejsce całego kompleksu, zaprojektował architekt Maciej Sieniawski.

W wieży budynku B od 3 do 6 piętra znajdują się przeznaczone na sprzedaż lokale biurowe. Na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej są lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika.

Aktualnie w sprzedaży zostało dziewięć lokali handlowo-usługowych oraz 13 lokali przeznaczonych na biura. Powierzchnia pomieszczeń wynosi od 42,71 mkw. do 115,15 mkw. Cena zaczyna się od 6 tys. zł netto za mkw. Lokale w budynkach A i B są gotowe do odbioru. Planowany termin zakończenia budynku C to 30 października 2016 r.

Chmielna Park to kompleks trzech budynków z górującą nad osiedlem dziewięciokondygnacyjną wieżą. Osiedle rozciąga się wzdłuż zielonego brzegu rzeki Motławy. Lokale znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki.

W ramach inwestycji powstają również hale garażowe oraz piwnice i pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów. Dla osób nabywających nieruchomości w celach inwestycyjnych deweloper proponuje zakup apartamentu z opcją „kup i zarabiaj” z możliwością wykończenia pod klucz. Cały projekt obejmuje łącznie 306 lokali.

W aktualnej ofercie pozostało 41 mieszkań, których powierzchnia wynosi od 46 mkw. do 137,70 mkw. Ich cena zaczyna się od 6.100 zł netto za mkw.

 

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych