PARTNER PORTALU

Inpro sprzedało 50 proc. oferty mieszkaniowej na Wyspie Spichrzów

Inpro sprzedało już 50 proc. lokali w ramach inwestycji Chmielna Park realizowanej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Ceny mieszkań zaczynają się od 5,9 tys. zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 24 lipca 2015 10:56

Chmielna Park powstaje przy ul. Chmielnej i Toruńskiej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Inwestor - firma Inpro - kieruje swoją ofertę również do osób, które chcą ulokować swoje oszczędności w nieruchomości. Deweloper proponuje zakup apartamentu z opcją "kup i zarabiaj" z możliwością wykończenia pod klucz. Oferta zapewnia kompleksową obsługę apartamentu i wynajęcie go za pośrednictwem firm, które specjalizują się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami.

Chmielna Park będzie kompleksem trzech budynków o nowoczesnej architekturze z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą, w otoczeniu przyrody i zielonych terenów wzdłuż rzeki Motławy. Docelowo inwestycja będzie posiadła przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. Wszystkie mieszkania, nawet te najmniejsze, zaprojektowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń, wyposażając je w duże okna i zabudowę tarasową. Mieszkania znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki. W ramach inwestycji powstają również hale garażowe oraz piwnice i pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.

Inpro z początkiem br. rozpoczęła sprzedaż budynku C, ostatniego już etapu inwestycji, którego zakończenie budowy planowane jest 30 października 2016 r. Cały projekt obejmuje łącznie 292 lokale, z czego deweloper sprzedał już 50 proc. W aktualnej ofercie pozostało 113 mieszkań, w tym gotowe do odbioru 2 mieszkania w budynku A oraz 26 mieszkań w budynku B, którego zakończenie planowane jest na 30 października 2015 r. Powierzchnia mieszkań w inwestycji waha się od 31,5 mkw. do 152,2 mkw. Ich cena zaczyna się od 5,9 tys. zł za mkw.

W ramach inwestycji Chmielna Park powstają również lokale usługowe i powierzchnie biurowe, których powierzchnia wynosi od 43,10 mkw. do 115 mkw. w cenie od 5,9 tys. zł/mkw. W aktualnej ofercie pozostało 14 lokali usługowych, w tym dwa gotowe do odbioru w budynku A oraz cztery lokale w budynku B, którego koniec budowy przewidziany jest w IV kw. br.

Wszystkie lokale przeznaczone na usługi zostały usytuowane na parterach budynków, dzięki czemu posiadają wejście zewnętrzne bezpośrednio z poziomu chodnika. W sprzedaży znajduje się również 13 lokali w budynku B przeznaczonych na powierzchnie biurowe.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych