PARTNER PORTALU

Inpro wpowadza Harmonię Oliwską do sprzedaży

Inpro rozpoczął sprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji Harmonia Oliwska w Gdańsku. Aktualnie w ofercie jest 151 lokali z pierwszego etapu. Ceny mieszkań za mkw. wynoszą średnio od 8000 zł do 8500 zł brutto.

Autor: HouseMarket.pl 29 lutego 2016 11:56

Inpro rozpoczyna sprzedaż mieszkań na osiedlu Harmonia Oliwska, zlokalizowanego przy ul. Opackiej i al. Grunwaldzkiej i sąsiadującego bezpośrednio z Parkiem Oliwskim. Centrum gdańskiej Oliwy jest bardzo dobrze rozwinięte komunikacyjnie i łatwo stąd dojechać do każdej części miasta. Przyszli mieszkańcy nowego osiedla będą mieć bezpośredni dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych. Dodatkowo, 850 m od inwestycji znajduje się przystanek SKM Gdańsk Żabianka, a 1,3 km przystanek SKM Gdańsk Oliwa.

Cała inwestycja została zaprojektowana tak, aby budynki i przyległe tereny wpisały się w otoczenie zieleni i uzupełniały z zabytkowym parkiem.

W sąsiedztwie osiedla znajduje się również kampus Akademii Wychowania Fizycznego posiadający rozbudowane centrum rekreacyjno-sportowe. Mieszkańcy Harmonii Oliwskiej w ciągu 15-minutowego spaceru dotrą na Stary Rynek, który jest jednocześnie zabytkowym centrum dzielnicy.

Kilometr od inwestycji znajdują się tereny porośnięte Lasami Oliwskimi tworzącymi Trójmiejski Park Krajobrazowy.

W ramach Harmonii Oliwskiej powstaną sześciokondygnacyjne i ośmiokondygnacyjne budynki w zabudowie kwartałowej, uzupełnione o przestronne balkony i tarasy. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki. Teren całej inwestycji będzie częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia dla ochrony. Pod kompleksem biurowym zaplanowane są hale garażowe, a na terenie wokół budynku powstanie 180 ogólnodostępnych miejsc postojowych dla rowerów.

W ramach pierwszego etapu powstanie 151 mieszkań o powierzchni od 30 mkw. do 120 mkw. z możliwością łączenia. Ceny mieszkań za mkw. wynoszą średnio od 8000 zł do 8500 zł brutto. Cały projekt osiedla przewiduje wybudowanie łącznie 550 mieszkań. Będzie realizowany w czterech etapach do 2020 lub 2021 roku. Projekt części mieszkaniowej powstał w pracowni Proconcept.

W pierwszej linii zabudowy wzdłuż al. Grunwaldzkiej deweloper wybuduje kompleks biurowy Opacka Park składający się z trzech połączonych budynków o łącznej powierzchni 20 tysięcy metrów kwadratowych.

Mieszkańcy osiedla oraz ich goście będą mieli swobodny dostęp do znajdujących się na parterze budynków Opacka Park lokali handlowo-usługowych i restauracji. Od strony zachodniej zaplanowano plac z kawiarniami, osłonięty od zgiełku ulicy i otwarty na osiedle. Tereny zielone i mała architektura będą nową przestrzenią miejską dla okolicznych mieszkańców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych