PARTNER PORTALU

Inpro z kredytem na budowę osiedla Optima

Spółka Inpro zawarła umowę kredytową z konsorcjum banków na sfinansowanie pierwszego etapu budowy osiedla domów wielorodzinnych Optima.

Autor: PAP/HouseMarket.pl 14 lipca 2016 15:23

Spółka Inpro podpisała umowę kredytu obrotowego z konsorcjum złożonego z banków: SGB, Bank Spółdzielczy w Tczewie oraz Bank Spółdzielczy w Pruszczu Gdańskim.

Pieniądze – 22,5 mln zł - przeznaczone zostaną na sfinansowanie budowy pierwszego etapu osiedla domów wielorodzinnych Optima w Gdańsku, przy ul. Stężyckiej. Do wszystkich mieszkań, powstających w ramach inwestycji, zaprojektowano przestronne i oszklone balkony.

Właściciele mieszkań na parterze będą mogli cieszyć się wypoczynkiem we własnym ogrodzie. Ogródki zaprojektowane w ramach inwestycji osiągają nawet 150 mkw. W ramach osiedla zaprojektowano staw z dużą ilością terenów zielonych i małą architekturą. Między budynkami pojawią się ławki. Na osiedlu powstanie duży plac zabaw i boisko wielofunkcyjne.

Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano komórki lokatorskie i windy w każdej klatce. Powstanie także hala garażowa oraz naziemne parkingi. Osiedle będzie częściowo ogrodzone. Na terenie inwestycji przewidziano również budynki z powierzchnią handlową.

Mieszkańcy Optimy dotrą w ciągu 15 minut do centrum Gdańska przez oddalony od osiedla o 1,7 km wjazd na trójmiejską obwodnicę. W odległości 1,9 km od inwestycji znajduje się również centrum handlowe Fashion House.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych