PARTNER PORTALU

Inpro zbuduje tunel do... apartamentów

Inpro wybuduje tunel pomiędzy dwoma budynkami mazurskiego Hotelu Mikołajki. Tym samym obiekt zyska alternatywne dla pomostu, połączenie budynku hotelowo-apartamentowego z budynkiem restauracyjno-konferencyjnym.

Autor: HouseMarket.pl 18 grudnia 2015 16:12

Firma Inpro podpisała z Hotelem Mikołajki aneks do umowy na generalne wykonawstwo w trybie "zaprojektuj i wybuduj" obudowanej kładki łączącej budynek hotelowy na Wyspie Ptasiej z budynkiem konferencyjno-restauracyjnym na półwyspie w 5-gwiadkowym Zespole Hotelowo-Apartamentowym Hotel Mikołajki.

W skład hotelu wchodzą: pokoje hotelowe, restauracja z widokiem na Mikołajki, recepcja, basen, SPA, pomieszczenia odnowy biologicznej, klub z kręgielnią, sala zabaw dla dzieci. Na półwyspie zlokalizowano budynek restauracyjno-konferencyjny z lobby barem i recepcją

Kompleks na wyspie zawiera 78 pokoi hotelowych oraz 24 komfortowe apartamenty na sprzedaż o powierzchniach od 30 do 102,7 mkw. (z możliwością łączenia). Apartamenty są klimatyzowane, oddawane właścicielom w stanie w pełni wykończonym. Budynek jest całkowicie dostępny dla osób niepełnosprawnych oraz objęty całodobowym systemem monitorowania. W zachodniej części wyspy funkcjonuje przystań jachtowa.

W sprzedaży są jeszcze trzy apartamenty w cenie od około 667 tys. zł brutto.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych