PARTNER PORTALU

Inwestycja Portico Marina na starcie

Starostwo powiatowe w Legionowie udzieliło inwestorowi Portico Project Management zgody na budowę luksusowej inwestycji Portico Marina w Zegrzu. Apartamentowiec jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem nad Jeziorem Zegrzyńskim. Zakończenie budowy planowane jest na 2020 rok.


Autor: housemarket.pl 20 października 2017 12:32

Inwestycja Portico Marina to luksusowe apartamenty powstające na placu o powierzchni prawie 9000 m2. Teren został kupiony przez inwestora w 2015 roku. Koncepcja i projekt butikowej zabudowy apartamentowca, w skład którego wejdzie ok. 100 mieszkań wraz z ogrodem, są zgodne z aktualnym projektem Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Projekt przygotowany przez międzynarodowe biuro architektoniczne Broadway Malyan charakteryzuje się organiczną stylistyką wykończoną elementami drewnianymi i przeszklonymi elewacjami ukazującymi widok na Jezioro Zegrzyńskie.

– Zgoda wydana przez Starostwo to świetna informacja nie tylko dla nas jako inwestorów, ale także dla wszystkich osób zainteresowanych kupnem apartamentów nad Zegrzem. Decyzja z pewnością pozytywnie wpłynie na rozwój kolejnych faz projektu. W malowniczym otoczeniu Jeziora Zegrzyńskiego drzemie ogromny potencjał, dlatego wierzymy, że dzięki tej inwestycji będziemy mieli realny wpływ na rozwój i zwiększenie atrakcyjności całej okolicy – mówi Steven Davis, wiceprezes firmy Portico Project Management realizującej projekt Portico Marina nad Jeziorem Zegrzyńskim.

Apartamenty już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem. Jeszcze przed uzyskaniem zgody na budowę sprzedanych zostało 30% mieszkań, w tym najdroższy penthouse, informuje inwestor.

– Portico Marina to projekt wnoszący nową jakość nad Zegrzem, które położone jest niecałe 40 minut od Warszawy. Powoduje to duże zainteresowanie wśród inwestorów, którzy szukają komfortowego miejsca do wypoczynku nad wodą bez konieczności wyjazdu nad Bałtyk czy za granicę – dodaje Steven Davis.

W najbliższym czasie ruszą pierwsze prace budowlane. Inwestor planuje oddanie budowy w 2020 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych